Climax Control na oddialenie ejakulácie. Čo hovoria skúsenosti?

Problémy s príliš rýchlou alebo predčasnou ejakuláciou trápia omnoho viac mužov, ako uvádzajú oficiálne čísla. Môžu za to najmä dva faktory a to ostych mužov priznať sa k tomuto problému a zároveň príliš „voľná“ definícia toho, čo je a čo už nie je príliš rýchla alebo predčasná ejakulácia

Tak či onak, na tento problém cieli prípravok Climax Control, ktorý sa mi dostal do rúk. Ten sľubuje zlepšenie sexuálnej výkonnosti a najmä zlepšenie problému s príliš rýchlym vyvrcholením. Je však naozaj účinný?

Ako dlho som tabletky testoval ⏰ 1 mesiac
Kedy začali zaberať ✅ 14 dní
Vedľajšie účinky ⛔️ žiadne
Zväčšenie penisu? ✅ áno (pri dlhodobejšom užívaní)
Cieľová skupina / vek všetci muži (? špecialita hlavne pre starších mužov)
Doručenie a diskrétnosť ? objednané v pondelok, doručené vo štvrtok. diskrétne
Lepšia alternatíva ⭐️ odporúčam Zerex alebo eJoy
Cena iba 24,90 €

Climax Control na oddialenie ejakulácie

Účinky Climax Control

Prípravok funguje na základe pôsobenia prírodných látok určených na erekciu a najmä na potlačenie nadmernej citlivosti na fyzické podnety počas sexuálneho dráždenia. Zároveň by mal Climax Control pôsobiť aj preventívne už pri prvých náznakoch problémoch s príliš rýchlym ejakulovaním.

Výrobca deklaruje nasledovné účinky:

 • zlepšenie sexuálnej výdrže
 • zvýšenie sexuálneho výkonu
 • uvoľnenie stresu počas pohlavného styku
 • lepšie precítenie sexuálnej stimulácie
 • zlepšenie vzájomného sexuálneho vzťahu s partnerkou
Viac informácií

Climax Control nie je liek na predčasnú ejakuláciu, ale o pomocný prípravok. Bez účinkov však napriek tomu určite nie je. Kombinácia jeho viacerých zložiek potlačuje hladinu serototínu v tele a tak znižuje citlivosť na fyzické podnety vrátane tých sexuálnych.

Zloženie

Prípravok si zakladá na tom, že v jeho zložení nenájdete žiadne umelo vyrábané látky, chemické zmesi, syntetické zložky a podobne. Je absolútne a 100 % prírodný, pričom jeho základom je špeciálna receptúra ClimaxStop. ClimaxControl je bohatý najmä na aminokyseliny, ale aj na niektoré zaujímavé rastliny a byliny.

Climax Control Recenzia

Tu je jeho zloženie:

L-Arginín: Aminokyselina L-Arginín je dôležitá na zlepšenie stoporenia, nakoľko podporuje prekrvenie pohlavnej sústavy a stimuláciu oxidu dusnatého, ktorý zlepšuje cirkuláciu krvi. V Climax Control sa jej nachádza 150 mg.

L-Karnitín: L-Karnitín je ďalšia dôležitá aminokyselina, ktorá pomáha zlepšiť prekrvenie a to najmä tým, že v krvnom obehu znižuje hladinu lipidov, čo má za následok zníženie problémov s vytvorením nepriechodnosti ciev.

L-Lyzín: L-Lyzín je aminokyselina, ktorá v spolupráci s L-Arginínom pomáha obnoveniu flexibility ciev a posilneniu ich stien, rovnako tak pôsobí preventívne voči ich upchatiu. Navyše je dôležitá aj pre imunitu, nakoľko stimuluje imunitný systém.

Kotvičník zemný: Kto by nepoznal jedno z najlepších afrodiziak, Tribulus Terrestris. Táto rastlina pôsobí na hladinu testosterónu a normalizuje ju, no napríklad je dôležitá aj pre podporu cirkulácie krvi, lepšiu spermatogenézu a bojuje aj proti únave.

Sarsaparilla: Možno budete poznať túto rastlinu pod pojmom Sladké drievko. Rastlina je plná živín, pomáha na zuby, nadobličky aj na zmiernenie príznakov gastritídy. Je dôležitá pre psychickú pohodu, upokojenie a má aj hormonálne účinky.

Ostatné zložky:Climax Control obsahuje tiež tekvicové semená, oxid zinočnatý, výťažok z brusníc a koreň Sladovky hladkoplodnej. Tá spolu s Pyridoxínom, brazílskym Acai a kyselinou listovou, ktoré sa tiež v prípravku nachádzajú, najviac pôsobia proti rýchlej ejakulácii.

Climax Control na predčasnú ejakuláciu

Užívanie a dávkovanie Climax Control

Podobne ako iné podobné prípravky, aj Climax Control stavia na pravidelnom a dlhodobom užívaní. Vtedy môžu prísť najlepšie účinky, nakoľko vzhľadom na prírodné zloženie nefunguje prípravok „na počkanie“, ale je nutné, aby látky v ňom obsiahnuté pôsobili na organizmus dlhšiu dobu.

Čo sa týka dávkovania a samotného užívania, postup je jednoduchý:

 • maximálna denná dávka sú 2 tabletky
 • výrobca ich odporúča užívať po jedle, jednu ráno a jednu večer
 • mierna konzumácia alkoholu nie je problém
 • maximálny účinok sľubuje výrobca počas 3. až 4. mesiaca, takže sa oplatí kúpiť väčšie balenie; samozrejme, intenzita účinnosti je veľmi individuálna u každého muža

Nežiaduce účinky a kontraindikácie

Pri užívaní Climax Control by sa nemali vyskytnúť žiadne vážnejšie vedľajšie a negatívne účinky, na rozdiel od prípravkov s obsahom chemicky vyrábaných účinných látok. Na úvod môže prísť k miernejším symptómom, ale ide skôr o zvyk na niektoré prírodné zložky.

Climax Control bol testovaný a je bezproblémový z hľadiska zloženia, takže je bezpečný pre užívanie. Ak sa ale u vás vyskytne alergická reakcia na niektorú z jeho zložiek, prípadne ak užívate lieky na srdcovocievne či hormonálne poruchy, poraďte sa s lekárom o jeho užívaní.

Climax control tabletky pre dlhšie milovanie

Kde kúpiť a kde je najlepšia cena

V lekárni by ste Climax Control hľadali márne, dostupný je len ✅ online pri nákupe cez internet. Výrobca si totiž chce strážiť minimálnu cenu a preto podporuje len finančne nenáročný predaj cez internet. Odporúčam nákup len priamo v eshope výrobcu, nakoľko len tu máte istotu najlepšej ceny a originality prípravku.

Čo sa týka balení a cien, máte na výber tieto možnosti:

 • 1 balenie Climax Control so 60 tabletkami na celý mesiac stojí 49 €
 • 3 balenia na obdobie 3 mesiacov získate len za 97 € v rámci akcie 2+1 zadarmo
 • pre maximálnu účinnosť je určené balenie na 6 mesiacov s 360 tabletkami za 147 €

Jedným z ďalších dobrých dôvodov, prečo uprednostniť nákup priamo od výrobcu, je doprava zadarmo. Je jedno, či si vyberiete balenie so 60 alebo 306 tabletkami, za doručenie cez oficiálny eshop neplatíte nič.

Pozrieť v obchode

Aké sú ešte iné alternatívy

Okrem Climax Control existuje niekoľko ďalších prípravkov určených na zlepšenie príliš rýchlej ejakulácie. Môže ísť rovnako o tabletky vo forme výživových doplnkov, ale aj o seriózne lieky na predpis. My však zostaňme radšej pre prírodnej forme, kde nie sú obsiahnuté chemicky vyrábané látky.

Veľmi chválenou a dlhodobo overenou možnosťou sú tabletky značky Zerex Extralong. Aj v tomto prípade ide o 100 % prírodný prostriedok, ktorý pomáha predĺžiť pohlavný styk a oddialiť ejakuláciu v ideálnom prípade až o 30 minút.

zerex extralong na predčasnú ejakuláciu

Ukázať v obchode

Druhou možnosťou sú gély určené na zníženie citlivosti na sexuálne dráždenie. Dobrým príkladom je napríklad Lovely Lovers Delay, ktorý má tiež pozitívne referencie a to najmä ohľadom rýchlosti nástupu účinku. Možnosťou je aj skombinovať tabletkovú formu, napríklad Climax Control, spolu s týmto alebo podobným gélom.

Lovely lovers delay gel

Ukázať v obchode

Recenzie a skúsenosti s Climax Control

Aké sú skúsenosti a recenzie iných mužov na prípravok? Väčšinou pozitívne, ale je možné nájsť aj negatívne hodnotenie a to najmä v dôsledku veľmi dlhého čakania na prejavenie sa výsledkov. Treba samozrejme povedať, že Climax Control je len podporný prostriedok a ako tabletka s prírodným zložením naozaj vyžaduje dlhší čas, než sa účinky prejavia.

Moje skúsenosti sú podobné a je pravda, že  niektorých mužov ani po dlhšej dobe nenastáva nejaké viditeľné alebo dramatické zlepšenie. Prípravok ako taký však určitú účinnosť má, no netreba od neho čakať to, čo od liekov na predpis.

Ak by ste neboli na 100 % spokojní s tým, ako bude Climax Control účinkovať u vás, pokojne skúste alternatívu v podobe Zerex Extralong, ktorý má oveľa lepšie výsledky. Ak k tomu pridáte aj anestetický gél na zníženie citlivosti, som si istá, že výsledok sa dostaví.

climax control skúsenosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *