Lovely Lovers Delay spray a gél na oddialenie ejakulácie

Výrobky značky Lovely Lovers patria k  obľúbeným a recenzovaným produktom. Dnes sa preto pozrieme na populárny znecitlivujúci gél Delay, ktorý pomáha mužom oddialiť vyvrcholenie. Jeho výhodou je najmä okamžitý účinok, ktorý vás určite poteší.

Gél sme vyskúšali s partnerom a radi sa podelíme o naše spoločné postrehy.

lovely lovers delay gel recenzia

Aké sú účinky znecitlivujúceho gélu Delay?

Delay gél v sebe spája hneď niekoľko účinkov. Dokáže totiž zmierniť intenzitu prežívania intímnych podnetov. A to najmä vďaka jeho schopnosti znecitlivieť povrch penisu, vďaka čomu dochádza k potláčaniu predčasnej ejakulácie.

Tento gél okrem toho predlžuje dobu trvania milovania. Muž, ktorý si ho aplikuje pred milovaním, je schopný lepšie kontrolovať celý proces ejakulácie a vyvrcholiť až vtedy, keď to chcú obaja partneri.

Lovely Lovers Delay zároveň zlepšuje pevnosť erekcie, podporuje mužskú potenciu a v neposlednom rade rieši jeden z najčastejších partnerských problémov v posteli, ktorý spôsobuje hádky a problémy vo vzťahu.

 

Pozrieť produkt

Výhody a nevýhody znecitlivujúceho gélu

Používanie akéhokoľvek produktu prináša ruku v ruke výhody aj nevýhody. S tým sa treba zmieriť. V prípade tohto produktu určite prevyšujú pozitíva.

 • Rýchly okamžitý účinok – k znecitliveniu dochádza do niekoľkých minút od vsiaknutia
 • Funguje už po prvej aplikácií – nie je ho nutné používať dlhodobo na to, aby sa prejavili jeho účinky
 • Príjemná hustá konzistencia so zvlhčujúcim efektom – gél rýchlo vstrebáva a nezanecháva škvrny na bielizni
 • Netreba ho oplachovať
 • Dermatologicky testovaný gél – nespôsobuje vedľajšie účinky a nedráždi pokožku
 • Veľké balenie za férovú cenu – vydrží niekoľko týždňov

Z negatív sa dá spomenúť jedine riziko prenosu znecitlivujúceho gélu na partnerku – toto riziko však existuje aj pri sprejoch, ktoré vám predpíše lekár. 100% istota je používanie kondómu, ak sa tomuto chcete vyhnúť, potom sa musíte uistiť, že gél je úplne vsiaknutý.

gel na oddialenie ejakulácie lovely lovers delay

Zloženie je dermatologicky testované

Tento gél neobsahuje žiadne chemické látky, ktoré sa v požívajú na tento účel v medicíne (napr. likdokain), a ani látky, ktoré môžu vyvolávať začervenie a spôsobovať vyrážky či iné kožné problémy.

Delay Gél obsahuje iba prírodné zložky, ktoré znížia citlivosť penisu prirodzeným a jemným spôsobom. Ide o 5 základných zložiek:

 • Pepermintový olej – znecitlivuje a upokojuje podráždenú pokožku
 • Mentol – prináša príjemný chladivý pocit, má protizápalové a upokojujúce účinky
 • Guarana –zlepšenie prekrvenia penisu a spevnenie erekcie, výrazné stimulačné účinky (najmä vďaka vysokému obsahu kofeínu a vitamínu B3)
 • Kofeín – ďalší stimulant, ktorý dodáva energiu a stará sa o predĺženie doby trvania súlože. Zároveň podporuje krvný obeh v intímnych partiách a zabezpečuje tvrdú erekciu
 • Mäta prieporná – pôsobí antibakteriálne, zároveň však aj osviežujúco. Dodá nový dych a oddiali ejakuláciu

Aká je cena gélu Delay?

Za 150 ml fľaštičku zaplatíte 28€. Podľa môjho názoru sa ho oplatí vyskúšať. Ide o overený výrobok, ktorý naozaj funguje,  čo môžem potvrdiť aj z vlastnej skúsenosti.

lovely lovers delay cena

Moja skúsenosť so znecitlivujúcim gélom

S partnerom občas skúsime aj nejaké spestrenie a objednáme si produkty, o ktorých chcem písať recenziu pre svoj web. Na internete som narazila na množstvo pozitívnych reakcií na tento produkt, pred spísaním pozitív a negatív som ho samozrejme potrebovala otestovať doma.

Partner ma pozná a našťastie neprotestoval. Gél si naniesol po celej dĺžke penisu a jemne ho premasíroval, vďaka čomu sa veľmi rýchlo vsiakol. Túto „procedúru“ riešil asi 20 min. pred milovaním. Čas na predohru sme tentokrát využili aj trochu „výskumne“ – sledovali sme, do koľkých minút dôjde k znecitliveniu.

Prvým znakom účinkovania bol chladivý pocit, ktorý sa objavil veľmi rýchlo, do 2-3 minút. Po 15. minútach sme začali naplno testovať účinky, pričom môj partner naozaj potvrdil, že cíti zmenu – intenzita dráždenia bola nižšia, než na akú bol zvyknutý. S gélom sme si užili krásne milovanie, súlož sme nemuseli ani raz prerušiť. Lovely Lovers Delay naozaj funguje a rada vám ho odporúčam.

Zobraziť viac info

 

Dočasné riešenie podporte Zerexom

Aj napriek výborným účinkom tohto gélu musím upozorniť na fakt, že ide o dočasné riešenie problému predčasnej ejakulácie. Rýchleho vyvrcholenia sa zbavíte iba vtedy, ak si gél aplikujete pred každou súložou.

Účinky znecitlivejúceho gélu môžete podporiť užívaním výživových doplnkov na oddialenie predčasnej ejakulácie. Najosvedčenejším z nich je Zerex Extralong, ktorý je však nutné užívať dlhodobo, inak nebude fungovať vôbec.
Ak takýmto produktom neveríte, tak navštívte lekára, ktorý vám po vyšetrení predpíše lieky alebo sprej.

delay gel a zerex extralong

Fotogaléria k článku

Ukázať viac

 

 

2 thoughts on “Lovely Lovers Delay spray a gél na oddialenie ejakulácie

 1. Majo Hruška says:

  neveril som tomu ale objednal som. A zmenilo mi to život. Super to je. Stačí trocha a splní to svoj účel. jedno balenie mám už druhý mesiac a používam 3 krát týždenne. Chlapi, vyskúšajte. Neobanujete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *