Penirium na erekciu

Tabletky Penirium sú jedným z produktov, ktoré sľubujú vyriešiť pálčivý problém: ako zväčšiť penis? Ak sa aj vy zaujímate o túto tému, potom ste už pravdepodobne narazili na odporúčania a recenzie spomínaného produktu. Okrem toho sa o Peniriu diskutuje aj na najznámejších zdravotných fórach. Tu sa však objavujú aj predajcovia, ktorí sú „prezlečení“ za diskutujúcich a Penirium odporúčajú všetkými desiatimi!

Poďme sa teda pozrieť na to, či sa oplatí zainvestovať a Penirium objednať.  Dúfam, že vám môj príspevok pomôže správne sa rozhodnúť.

Účinky Penirium – čo sľubuje výrobca?

Je až prekvapujúco zarážajúce, ako sa slovenskí muži nechajú oklamať pod vidinou jednoduchej metódy na zväčšenie penisu. Penirium totiž podľa môjho názoru svojich zákazníkov vyslovene zavádza. Sľubuje niečo, čo zaručene nemôže splniť  – najmä prvé dva body:

 • Zväčšenie penisu o 7,5 cm!!!
 • Zväčšenie šírky penisu (obvodu) o 2 cm
 • Spevnenie erekcie
 • Lepší a intenzívnejší orgazmus

Priemerná dĺžka penisu Slovákov je 15,2 cm. Je preto naozaj nereálne, aby výživový doplnok na prírodne báze zväčšil penis o takmer 50% slovenského priemeru.

Na základe mojich skúseností  môžem dosvedčiť, že podobné výživové doplnky dokážu predĺžiť penis.  Maximálne však ide o 2 cm, určite nie 7,5 cm!

Predaj Penirium je podozrivý

Predaj doplnku registrujem už niekoľko rokov. Určite vás zaujíma odpoveď na otázku „kde kúpiť Penirium?“ Dá sa zohnať aj v lekárni alebo iba online?

V kamennej ani online lekárni ho nezoženiete. Ešte prednedávnom bol k dispozícií iba web s veľmi čudnou www adresou, dnes už funguje aj slovenská verzia.  Objednať si ho teda možno iba tam.

Človek sa však na webe nedočíta, kto vlastne Penirium original vyrába (po chvíľke hľadania som sa dozvedela, že to je poľská spoločnosť Epsilon S.K.A., ktorá vyrába aj ďalší erekčný doplnok Erozon Max).

Podozrivá je aj časť „Najčastejšie kladené otázky“ , ktorá je síce preložená z poľského jazyka, no veľmi nepodarene.

V sekcií kontakt som narazila na telefónne číslo, na ktorom by mal zákazník vyriešiť všetko podstatné – od informácií o výrobku, cez reklamácie až po spôsob vrátenia tovaru.

penirium kontakt

 

Číslo som naťukala do google a hľadala ďalšie informácie – na weboch, na ktorých si môžete overiť kto vám volá, som našla takéto informácie:

Číslo je hodnotené ako otravné a obťažujúce. Pravdepodobne teda ide o telefonických operátorov, ktorí zastrešujú kampane rôznych predajcov. Je teda otázne nakoľko dokážu naozaj poradiť aj o účinkoch a zložení tabletiek Penirium.

Aké je zloženie tabliet Penirium?

Zloženie Penirium nie je vôbec zlé. Je teda škoda, že sa predáva (z môjho pohľadu) trochu podozrivo.

V zložení totiž nájdete účinné aminokyseliny, ale aj ďalšie extrakty z plodov a rastlín, ktoré sa na liečbu poruchy erekcie používajú veľmi často.

Konkrétne ide o zložky:

 • L-Arginín
 • L-Lyzín
 • L-Karnitín
 • Koreň MACA
 • Sarsaparilla (Smilax užitočný)
 • Tekvicové semiačka
 • Zázvor
 • Brusnice
 • Sladké drievko
 • Zinok

Čo mi však na webe naozaj veľmi chýba? Je to informácia o množstvách účinných látok v jednej tabletke Penirium! Aké množstvo aminokyselín obsahuje? 50 mg? 100 mg? Menej alebo viac?

Ako sa dá tento produkt porovnať s konkurenciou, ak o ňom nemožno nájsť všetko podstatné na webe?

Aké je dávkovanie Penirium?

Tu musím pochváliť výrobcu, ktorý nezaťažuje svojich zákazníkov náročným dávkovaním , ktoré vedie iba k zabúdaniu na užitie tabliet. Dávkovanie Penirium je 1 tableta denne a treba ju užiť ráno.

Cena

Nakoľko tento web sledujem už zopár mesiacov, všimla som si, že cena produktu narástla o 2€. Ešte začiatkom roka bola 37€, aktuálne je už nastavená na 39€ (balenie s 15 ks toboliek)! Okrem toho sa netreba nechať nalákať na „pôvodnú cenu“ 89€ – info o „dnešnej zľave“ svieti na webe tiež pekne dlho…

Cena jednej tabletky Penirium je 2,60€. Penirium je teda drahšie ako osvedčený Zerex, Erexan a aj Vimax!

Mesačná dávka ( 2 balenia)  stoja 78€. Odporúčané 3 mesiace užívania Penirium budú stáť 234€. Pre porovnanie uvediem aj cenu Vimax na 3 mesiace, ktorá je v čase písania príspevku 103€.

penirium vs vimax

 

Môj názor na Penirium

V zložení sa nenachádzajú nebezpečné látky, ktoré by mohli poškodiť vaše zdravie. Za predpokladu, že výrobca uvádza kompletné zloženie možno tablety považovať za bezpečné.  Netreba však zabúdať na to, že množstvo účinných látok sa dozviete až po doručení tabletiek Penirium (samozrejme ak výrobca plní svoju zákonnú povinnosť zverejňovať kompletné zloženie na obale).

Penirium podľa môjho názoru môže pomôcť zväčšiť a predĺžiť penis. Obsiahnuté látky zároveň pomôžu skvalitniť erekciu, o tom niet pochýb. Čo sa týka výsledkov, tak  určite netreba očakávať nárast penisu o  7,5 cm.

Skúsenosti ostatných

Ak si pozriete komentáre pod článkami, ktoré sa venujú tomuto prípravku, nájdete tam 2 druhy hodnotení. Jedny tvrdia, že prípravok vôbec nefunguje. Niektorí mu pripisujú zázračné schopnosti. Myslím si, že dosť komentárov je platená reklama.

Penirium negatívne skúsenosti

Penirium negatívne skúsenosti

Alternatíva sa volá VIMAX

Konečné rozhodnutie je však na vás. Ak veríte pánom, ktorí ho údajne použili, tak si ho objednajte aj vy. Ostatní páni môžu skúsiť konkurenčný a aj lacnejší produkt, ktorý ale nesľubuje tak výrazný rast penisu. Je ním Vimax z Kanady, ktorého účinky potvrdili viacerí páni, ktorí ho na sebe otestovali.

Ak nechcete riskovať, vyskúšajte overený doplnok Vimax

Zistiť o Vimaxe viac

 

2 thoughts on “Penirium na erekciu

 1. Dubrava says:

  Penirium je najväčšia kravina na svete. vymyslený poľský produkt, ktorý vymysleli len poľský zlodeji. určite to nekupujte. Nielen že to nefunguje, ale môžete si poškodiť aj zdravie. Neviete čo do toho dávajú :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *