Liderin recenzia. Pozrite si skúsenosti ostatných

Ďalší z rady prípravkov na erekciu, ktorý je známy hlavne vďaka svojej reklame v televízii. Ak zvažujete jeho kúpu, určite si najprv prečítajte tento článok. Dozviete sa, čo obsahuje, koľko stojí a pozrieme sa aj na skúsenosti ostatných.

 

liderin

 

Čo Liderin obsahuje

Hlavnou účinnou látkou, ktorá je propagovaná pri Liderine ako látka na podporu erekcie, je Ženšen. Ďalšími látkami sú Arginín a Borovica prímorská. V podstate nič moc. Žiadne účinné látky, ktoré by mohli tento prípravok zaradiť do kategórie lieku na erekciu. Pri tomto zložení je Liderin oficiálne označovaný ako “Výživový doplnok stravy”. To je veľký rozdiel napríklad oproti Viagre alebo Cialisu, ktoré sú liekmi a účinnosť ich aktívnych látok je dokázaná.

 

Cena a dávkovanie

Cena jedného balenia, ktoré obsahuje 6 tabliet, sa pohybuje okolo 20€. Možno by to nebolo až tak veľa, keby sa užívala jedna tableta denne. Pri Liderine treba ale užiť naraz až 3 tablety asi 60 minút pred pohlavným stykom. To znamená, že jedna dávka vychádza približne 10€. Pravidelné užívanie by vyšlo poriadne draho.

 

Skúsenosti v diskusiách

Ak si dáte na internete vyhľadať slovné spojenie “Liderin skúsenosti” , výsledky sú celkom zaujímavé. Napríklad na stránke recenzií od heureka.sk je 8 hodnotení negatívnych, a žiadna pozitívna. Všetky tvrdenia sa zhodujú na tom, že Liderin nezaberá, že sú to vyhodené peniaze. A podobné reakcie sa nájdu na vo väčšine diskusií na túto tému.

 

Takto vyzerajú hodnotenia na heureka.sk

Takto vyzerajú hodnotenia na heureka.sk

 

Ak ste tento prípravok vyskúšali, podeľte sa o svoje skúsenosti. Použiť môžete komentáre pod týmto článkom alebo mi môžete zaslať váš názor cez kontaktný formulár. Komentáre slúžia aj na vaše otázky, na ktoré sa budem snažiť čo najrýchlejšie odpovedať.

 

2 thoughts on “Liderin recenzia. Pozrite si skúsenosti ostatných

  1. Martin says:

    Taktiež sa pridávam mám 19 r , problémy ako z erekciou nemám len som chcel skusiť a sprepačenim “ho*vno” žiadna učínosť nič . zbytočných 25 e vyhodených.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *