Znecitlivujúce gély na predčasnú ejakuláciu

Predčasná ejakulácia je vec, ktorá trápi viac mužov, ako by ste si mysleli. Nie je sa za čo hanbiť, ale treba to riešiť. Spôsobov je viacero. My si dnes povieme o géloch, ktoré sa nanášajú na penis a zabránia predčasnej ejakulácii. Pozrieme sa na druhy a konkrétne značky, povieme si výhody a nevýhody a vymenujeme si aj možné alternatívy.

 

Ako gély fungujú

Princíp je veľmi jednoduchý. Gél sa nanesie na mužský pohlavný orgán tesne pred pohlavným stykom. Vplyvom účinných látok obsiahnutých v prípravku príde k čiastočnej lokálnej anestézii – k znecitliveniu. Znecitlivenie nie je samozrejme úplné. Gél treba naniesť hlavne na miesta, ktoré sú najväčším zdrojom stimulácie pri pohlavnom styku, a teda na žaluď a spodnú časť penisu v oblasti uzdičky.

 

Výhody znecitlivejúcich prípravkov

Najväčšou výhodou je hlavne ľahká aplikácia. Ak sa jedná o sprej, tak stačí nastriekať, ak ide o gél, stačí orgán potrieť. Ďalšou výhodou je možnosť zakúpiť tieto prípravky aj bez lekárskeho predpisu. Stačí navštíviť lekáreň alebo si konkrétny výrobok objednať cez internet. Každý určite ocení aj rýchly nástup účinku. To znamená, že nie je nutná dlhodobá liečba, účinky sa dostavujú okamžite.

 

Má to ale aj svoje nevýhody

Nič nie je dokonalé a ani gély a spreje na predčasnú ejakuláciu. Prvou nevýhodou je nutnosť používať prípravok neustále. Aplikáciou týchto prípravkov sa totiž problém s rýchlym vyvrcholením nelieči. Ak gél či sprej nepoužijete, ste tam, kde ste boli predtým. To je asi najväčší rozdiel medzi znecitlivujúcimi prípravkami a tabletkami na predčasnú ejakuláciu ako napríklad Vimax. Vimax lieči problém s ejakuláciou dlhodobo, no nástup efektu nie je okamžitý a prípravok treba užívať 3-4 mesiace.

Druhou nevýhodou gélov je možnosť prenosu znecitlivujúcej látky do pošvy ženy. To bude mať za následok rovnaký efekt znecitlivenia ako u muža, a zážitok ženy z pohlavného styku sa zhorší. Riešením je aplikácia prípravku v dostatočnom časovom predstihu, aby sa stihol poriadne vstrebať a nemohlo tak prísť k prenosu účinných látok do partnerky.

 

Kde možno nakúpiť

Nižšie je uvedený zoznam prípravkov, ktoré môžete objednať cez internet. Zoznam nie je asi úplne kompletný. Ak viete o inom prípravku, dajte mi prosím vedieť, určite ho do článku doplním. Toto nie je reklama a poradie výrobkom je náhodné.

 

 1. 69lab Delayer – je prírodný prípravok, ktorý účinne oneskoruje ejakuláciu. Aplikuje sa 15 minút pred pohlavným stykom. Balenie obsahuje 30 ml roztoku s účinnou látkou. Cena je 24eur. Prípravok je možné zakúpiť na adrese 69lab.sk
 2. Lad Performance mastička – Prípravok z bylinných výťažkov. Je možné ho používať dlhodobo. Mastička sa nanesie, nechá sa 5 minút pôsobiť a potom sa umyje. Toto riešenie je trošku nepraktické. Objem balenia je 3 ml (10 krát menej ako pri predchádzajúcom výrobku). Cena je 14,90 eur. Mastičku je možné zakúpiť na predcasna-ejakulacia.sk
 3. Lovely Lovers DELAY spray – Intímny spray predlžujúci dĺžku styku. Obsahuje veľa účinných látok ako napríklad guarana, japonské ginko, menthol, pepermitový olej, kofein. Stačí aplikovať 5 minút pred pohlavným stykom, pretože po dvoch minutách už je kompletne vstrebaný v pokožke. Objem balenia je 50ml a predajná cena je 26€. Zakúpiť si ho môžete napríklad tu intimnenakupy.sk

 

lovely lovers delay spray

 

Zhrnutie na záver

Tak si teda zopakujme v skratke, čo sme sa dozvedeli. Tu sú hlavné výhody a nevýhody gélov a sprejov určených na znecitlivenie mužských pohlavných orgánov a zabránenie predčasnej ejakulácii.

 • Ľahká aplikácia
 • Okamžitý účinok
 • Zakúpenie bez lekárskeho predpisu
 • Dostupné aj cez internet
 • Nelieči, treba užívať stále
 • Možnosť prenosu aj na partnerku

9 thoughts on “Znecitlivujúce gély na predčasnú ejakuláciu

 1. Peterko says:

  Ja som zatial nevyskúšal žiadne tieto prípravky z internetu, ale myslím si že určite fungujú. Je to ako tie gély pre novorodencov, čo im natriete ďasná, keď im rastú zúbky. Po natretí znecitlivejú dočastne vďaka nejakej prírodnej látke.
  Ak chcete ale istotu, tak navštívte lekára. On vám predpíše niečo zaručene účinné na lidokainovej alebo inej báze. Mne predpísal Mesocain gel. Zabral okamžite po aplikácii a využívam ho dlhodobo. Je to ale trochu drahšie ako tie prípravky z internetu.

 2. Simonides Veľký says:

  Tú performance mastičku nekupujte, nefunguje. Na druhý deň vás bude ale páliť celý šulino. Mám strašné nervy, že som sa nechal zlákať na takúto vec. Lovely Lovers som mal vyskúšaný a fungoval dobre. Ide znovu do LL.

 3. cassone says:

  Ja som mal aj original mesocain gel (sice neviem kolko tam bolo ucinnej latky ale bol z lekarne) a bol som sklamany. Bolo tam sice urcite znecitlivenie ale len mierne badatelne cize pre mna nemal dostacujuce ucinky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *