Zerex Extralong – recenzia

Zerex Extralong je produkt, ktorý je určený priamo mužom, u ktorých sa vyskytuje problém so skorým vyvrcholením. Predčasná ejakulácia totiž trápi každého tretieho muža. Ide o fyzický, no zároveň aj psychický problém, ktorý ovplyvňuje celé partnerské spolužitie.

Ako jej teda zabrániť? Existuje niekoľko (viac či menej úspešných) metód. Okrem prerušovania súlože sa používajú dva kondómy, znecitlivujúce gély alebo spreje na penis. Liečiť sa však dá aj užívaním predpísaných liekov a výživovými doplnkami na oddialenie ejakulácie. Jeden z nich si dnes predstavíme.

Ak vás zaujme, potom si ho určite objednajte z oficiálneho eshopu distribútora Zerex.

Nikdy nenakupujte výživové doplnky z druhej ruky alebo z obchodov, ktorým nedôverujete.

Pozrieť v obchode

Tabletky na predčasnú ejakuláciou

Tento doplnok je určený špeciálne mužom, ktorých sužuje skorá ejakulácia. Táto diagnóza môže byť zodpovedná aj za rozpad vzťahu alebo manželstva a to najmä vtedy, ak žene tento problém vyslovene vadí a muž ho odmieta riešiť.

Dôvody odmietania liečby sú rôzne. Muži sa hanbia rozprávať o svojich intímnych problémoch, pretože si myslia, že si tým podkopávajú svoj status chlapa – milovníka žien. Návšteva urológa, sexuológa alebo andrológa je pre niektorých pánov nočnou morou a vôbec neprichádza do úvahy. Výsledkom sú hádky, napätie a v najhoršom prípade aj rozchod.

Zerex Extralong je prírodné riešenie, ktoré si možno dopriať aj bez lekárskeho vyšetrenia. Pochádza z dielne americkej firmy iPharma LTD a predáva sa po celom svete (v ostatných krajinách sa distribuuje pod iným menom).

Účinky? Odialenie ejakulácie a zvýšenie libida

Okrem primárneho účinku (oddialenie predčasnej ejakulácie) sa Zerex Extralong postará o predĺženie trvania milovania. Zabráni príliš skorej ejakulácií, vďaka čomu si plnohodnotné milovanie užije aj partnerka.

Výrobok má zároveň podporné a stimulačné účinky – zvyšuje libido a chuť na milovanie. Obsahuje prírodné afrodiziakum MACA, ktoré podporí túžbu po intímnom zblížení, ale aj „prírodný testosterón“  Tribulus Terrestris, ktorý rieši problém znižovania produkcie testosterónu vekom.

Na nasledujúcich riadkoch vám predstavím kompletné zloženie Zerexu Extralong.

Zloženie a charakteristika účinných látok

Účinná látka 1 tableta obsahuje
Tribulus Terrestris 100 mg
L-Arginin 50 mg
L-Lyzin 50 mg
Maca 50 mg
Ženšen 50 mg
Teobromín 40 mg
Pestrec mariánsky 30 mg
L-Citrulin 30 mg

Zloženie doplnku je komplexom účinných aminokyselín, rastlín s afrodiziakálnymi účinkami a extraktov z bylín, ktoré podporujú funkcie celej pohlavnej sústavy.

TRIBULUS TERRESTRIS (Kotvičník zemný)
Ide o svetoznámu rastlinu – afrodiziakum, ktoré sa na liečbu erektilnej dysfunkcie a viacerých prejavov impotencie využívala už v starovekej čínskej, indickej a gréckej medicíne.

Kotvičník je totiž považovaný za prírodný testosterón – inak povedané za rastlinu, ktorá dokáže zvýšiť jeho prirodzenú tvorbu. Tento pohlavný hormón je nevyhnutným predpokladom mužskej potencie. Tribulus teda zlepšuje plodnosť, zvyšuje libido, zlepšuje tvorbu a kvalitu spermií a odďaľuje predčasnú ejakuláciu.

Okrem toho dodáva energiu, vďaka čomu zlepšuje výkon chlapa v posteli. Užíva sa preto aj ako samostatný výživový doplnok . Obľúbený je tiež medzi športovcami (zvyšuje celkovú fyzickú výkonnosť a podporuje rozvoj svalovej hmoty).

L-ARGININ
Esenciálna aminokyselina  (kyselina 2-amino-5-guanidinovalérová) so širokým spektrom účinkov na ľudský organizmus. Zo sexuálneho hľadiska je nevyhnutná pre tvorbu spermií a zvyšovania hladiny oxidu dusnatého, ktorý sa podieľa na spúšťaní mechanizmu erekcie.

Táto látka zlepšuje zdravie srdca aj ciev a pomáha predchádzať ich ochoreniam. Odstraňuje tak jednu z najčastejších príčin erektilnej dysfunkcie. Zlepšuje prietok krvi v penise a spevňuje erekciu. Zároveň dodáva energiu a silu, vďaka čomu pomáha oddialiť príliš skorú ejakuláciu.

L-LYZIN
Aminokyselina, ktorá zlepšuje účinky L-Argininu aj L-Citrulinu sa rovnako podieľa na znižovaní rizika výskytu blokácií ciev a usádzania cholesterolu. Zlepšuje teda ich prietok, výsledkom čoho je aj pevnejšia a dlho trvajúca erekcia. Okrem toho zlepšuje zdravie srdcovo-cievneho systému.

L-lyzin sa podieľa na raste, vývoju a obnove tkanív, budovaní svalstva, hojení tkanív, podporuje produkciu hormónov a enzýmov ľudského tela.  Nedostatok tejto esenciálnej aminokyseliny sa prejavuje chronickou únavou, ktorá intímnemu životu vôbec neprospieva.

L-CITRULIN
Ďalšia významná aminokyselina, ktorá predlžuje účinok vyššie spomínaného L-argininu (niektoré zdroje uvádzajú podporu účinku o 24 hodín).
Najvýznamnejšou úlohou citrulínu je dodávanie energie, znižovanie únavy a zvyšovanie celkovej výkonnosti organizmu.

Vďaka tomu dochádza k  predĺženiu doby trvania milovania. Aj táto látka napomáha produkcií oxidu dusnatého, ktorý spevňuje cievy a zároveň ich rozširuje, čo v konečnom dôsledku výrazne napomáha zlepšovať erekciu. Tento fakt potvrdila aj štúdia užívania L-citrulinu, ktorej výsledkom bolo zlepšenie kvality erekcie u 50% respondetov vo veku od 56 do 66 rokov.

Táto aminokyselina sa podľa výskumov podieľa aj na urýchlení regenerácie muža (po ejakulácií či inej fyzickej aktivite).

koreň maca peruánskaMACA (Žerucha peruánska, Lepidium meyenii)
Patrí medzi najžiadanejšie afrodiziaká pre mužov aj ženy. Koreň tejto rastliny (prírodnej peruánskej Viagry) má výrazné stimulačné účinky – ľudia ho užívajú pre jeho schopnosť zlepšiť libido a podporovať túžbu po intímnych aktivitách. Maca v Zerexe Extralong navyše dodáva energiu pre každú milostnú aktivitu.

Maca je prírodný liek na rôzne sexuálne poruchy a  plodnosť. Zlepšuje kvalitu spermií aj u neplodných mužov. Užívajú ju však aj ženy, ktoré nedokážu otehotnieť. Okrem toho sa využíva na stabilizáciu hladín hormónov, zlepšovanie imunity, zvyšovanie celkovej výkonnosti a posilnenie svalového aparátu.

ŽENŠEN (Všehoj ázijský, Panax ginseng)
Rastlina, ktorá lieči desiatky ochorení, sa v produkte Zerex Extralong využíva kvôli schopnosti dodávania energie a odstraňovania prejavov chronickej únavy. Zároveň ide o výbornú prevenciu kôrnatenia ciev, vďaka čomu sa do penisu dostáva dostatok krvi, nevyhnutnej pre mužskú erekciu.

Ženšen normalizuje krvný tlak, odstraňuje poškodenia pečene, zlepšuje zdravie srdca, pomáha pri liečbe cukrovky – odstraňuje teda hneď niekoľko príčin erektilnej dysfunkcie u muža.

Klinické testovanie potvrdilo fakt, že ženšen dokáže zvrátiť neplodnosť. Ide o prírodné afrodiziakum, ktoré je veľmi dostupným liekom na impotenciu. Dodáva chuť na milovanie a podporuje tvorbu pohlavných hormónov. Je výborný pre zachovanie správnej funkcie rozmnožovacej sústavy a pohlavných orgánov.

TEOBROMÍN
Alkaloid z kakaovníka má povzbudzujúci účinok na organizmus. Funguje podobne ako kofeín – rýchlo dodáva energiu a zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť človeka. Dostatok energie potrebujeme aj v posteli, o tom niet pochýb.

Z hľadiska bezchybnej erekcie muž potrebuje aj zdravé srdce a cievy. A práve teobromín sa stará o ich dobrú kondíciu. Pomáha ich rozširovať a vytvára ideálne prostredie pre transport krvi do penisu. Zároveň pomáha znižovať krvný tlak, jednu z bežných príčin porúch erekcie.

Pestrec mariánsky na očistu pečeňePESTREC MARIÁNSKY
Tento silný antioxidant sa najčastejšie využíva na detoxikáciu pečene. Ochorenia pečene pritom patria k bežným príčinám slabej erekcie. Bodliak však zároveň dokáže stabilizovať hladinu krvného tlaku,  ochraňovať cievy, znižovať cholesterol a bojovať proti depresiám (ďalšie dve príčiny erektilnej dysfunkcie).

Užívanie a dávkovanie Zerex Extralong

V mojich recenziách výživových doplnkov na podporu erekcie vždy upozorňujem na nutnosť dlhodobého a pravidelného užívania.  Tento výrobok bude fungovať iba vtedy, ak to nezabalíte po pár dávkach.

Zerex Extralong sa užíva vždy 60 minút pred sexom a jeho účinok trvá ďalších 36 hodín. Maximálna denná dávka sú 2 tablety.

Tabletky neodporúčam kombinovať s alkoholom, ktorý vo všeobecnosti zhoršuje erekciu. Počas liečby predčasnej ejakulácie sa vyvarujte aj fajčeniu, ktoré taktiež zhoršuje kvalitu cievneho systému.

zerex megabalenie

TIP: Výživový doplnok Zerex Extralong môžete v prípade potreby kombinovať aj s ostatnými doplnkami od Zerexu – Zerex Klasik na výrazné zlepšenie erekcie alebo UltraGold na celkovú podporu intímneho zdravia muža a skvalitnenie sexu po 50tke. Na oficiálnom eshope predajcu si možno objednať aj cenovo zvýhodnený megabalík všetkých 3 produktov.

Pozrieť megabalenie

Pri objednávaní nezabudnite využiť zľavové kupóny DOG2 (zľava 2€ na Zerex Extralong alebo Klasik) alebo ULTRA5 (zľava 5€ na Zerex UltraGold).

Aktivácia zľavy na zerex

Cena Zerex Extralong od 9€

Výrobky značky Zerex v lekárni nekúpite. Ak o ne máte záujem, potom si ich objednajte z oficiálneho eshopu, ktorý garantuje diskrétne a rýchle dodanie.

Originál Zerex Extralong sa predáva v balení po 12 kapsúl za 34€ alebo v skúšobnej verzií (2 kapsule) za 9€.

TIP: Pri objednávke nad 70€ získate poštovné zdarma, oplatí sa preto objednať si aspoň 3 balenia Extralong.

zerex extra long - cena 9€

Pre koho nie je vhodný?

Aj napriek tomu, že ide o čisto prírodné tabletky, existuje niekoľko skupín mužov, ktorí by sa mali užívaniu vyvarovať. Konkrétne ide o mužov, ktorí:

 • sú alergickí na jednu alebo viacero zložiek
 • majú veľmi nízky tlak, vrodenú poruchu sietnice, poruchu krvácavosti alebo vredové ochorenie
 • prekonali infarkt, mozgovú príhodu, ochorenie pečene alebo inú srdcovú poruchu

Zerex Extralong samozrejme nie je určený ženám ani deťom! Ženám, ktoré majú problém s nízkym libidom a dosahovaním orgazmu odporúčam doplnok Aphrodisia V.

Aké sú vedľajšie účinky?

Poteším vás. Zerex Extralong nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky, je preto vhodný pre každého pána s poruchou ejakulácie.

Ak sa u vás vyskytne bolesť hlavy, pravdepodobne pijete nedostatok vody. Zvýšte denný príjem na min. 2,5 litra a bolesť zmizne.

Tabletky sú nenávykové, netreba sa ich obávať.

Najväčšie výhody a nevýhody Zerex Extralong

Na záver sa podelím s mojim názorom na tento produkt. Čo sa týka výrobkov Zerex, tie sú jedným z najpredávanejších doplnkov na podporu erekcie (bez predpisu) na Slovensku. Sú ospevované, ale aj zatracované (najmä kvôli ich vyššej cene a údajnej absencií účinkov).

Ako som už spomínala, každý jeden doplnok bez predpisu treba užívať dlhodobo, ideálne aspoň 2 až 3 mesiace. Zerex Extralong neobsahuje žiadne umelé chemické substancie (sildenafil, tadalafil a pod.), ktoré takmer okamžite navodia erekcie a doslova oblbnú celú nervovú sústavu. Obsahuje iba prírodné zložky, ktoré pre svoj efekt proste potrebujú čas.

Výhody:

 • účinný výrobok, ktorý bol schválený na Úrade verejného zdravotníctva (rozhodnutie)
 • neobsahuje látky, ktoré môžu poškodiť zdravie (overené testovaním  v akreditovaných laboratóriách)
 • vyvinutý priamo pre mužov, ktorí majú problém s predčasnou ejakuláciou
 • žiadne vedľajšie účinky, nie je návykový
 • možnosť objednať balenie na vyskúšanie
 • zľavový kupón na 2€
 • bez lekárskeho predpisu

Nevýhody:

 • vyššia cena (znížite ju uplatnením kupónu DOG2) a objednaním min. 3 balení (poštovné zdarma)
 • nie je to Viagra – neúčinkuje okamžite!

Podľa môjho názoru sa tento doplnok naozaj oplatí vyskúšať.  Ak neúčinkuje, potom treba navštíviť odborníka, ktorý bude predčasnú ejakuláciu liečiť liekmi na predpis.

Tip na záver: Zerex Extralong môžete pokojne používať aj so znecitlivujúcimi gélmi na penis. Na základe osobnej skúsenosti môjho partnera odporúčam Lovely Lovers Delay Gel.

Pozrieť v obchode

 

One thought on “Zerex Extralong – recenzia

 1. Martin says:

  Toto je produkt, ktory naozaj funguje pri dlhodobom uzivani. Teda ak nemate ziadnu vaznejsiu poruchu. Tiez odporucam tie lidokainove znecitlivujuce gely.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *