Erexan Stabil – recenzia, skúsenosti, cena a užívanie

Je prirodzené, že s pribúdajúcim vekom klesá aj strata záujmu o pohlavný život. Vo väčšine prípadov to súvisí so stratou mužského reprodukčného hormónu testosterónu. Ten ovplyvňuje takmer všetky procesy v tele muža, vrátane chuti či nechuti o pohlavný styk. Dobrou správou však je, že žijeme v dobe, kedy sa mnohé nepríjemné problémy dajú riešiť aj inou, zdravšou formou, napr. bylinkami, minerálmi a vitamínmi. Ak by ste mali brať všetky tieto segmenty na podporu erekcie, tabletky by ste asi prehĺtali celý deň. Čo by ste ale povedali na to, že Erexan Stabil obsahuje všetky potrebné látky na podporu testosterónu a sexuálnej aktivity v jednej tobolke?

Erexan Stabil – recenzia, skúsenosti, cena

Stručne o Erexan Stabil

Erexan Stabil je výživový doplnok prírodného zloženia, ktorý vyrába tá istá spoločnosť ako aj Erexan a Erexan Kontrol. V čom sa však odlišuje Erexan Stabil od predchádzajúcich Erexanov? Určite v tom, že má konkrétne zameranie. Samozrejme, že je určený pre všetkých pánov, ale cieľovú skupinu tvoria hlavne muži vo vyššom veku, u ktorých sa objavujú zriedkavé alebo časté problémy s erekciou. Obsahuje až 11 zložiek, ktoré sa bezpečne starajú o mnohé procesy v tele muža, nevyhnutné pre zdravší a šťastnejší život. Pozitívum je aj to, že sa k nemu dostanete bez lekárskeho predpisu.

Viac info o Erexan Stabil

Účinky

Erexan Stabil je určený predovšetkým starším mužom, ktorých trápi “haprujúca erekcia”. Ide hlavne o mužov po 45-ke, kedy sa ubúdanie testosterónu začína prejavovať aj vonkajšími znakmi, napr. slabou alebo nedostatočnou erekciou, či dokonca žiadnou erekciou.

Nikde však nie je napísané, že by ho nemali užívať muži, ktorí sú v mladom veku. Jeho sila a účinky určite pozdvihnú ego každému pánovi, veď presvedčte sa sami.

Vyššia hladina testosterónu

Ak vo vašom tele absentuje testosterón, resp. sa postupne znižuje, až dosiahol bod mrazu, nastupuje rad zdravotných problémov. Okrem toho, že nie ste schopní docieliť erekciu alebo už ani pomyslieť na sex, vplyvom nízkeho testosterónu sa stávate obézny, tuk sa nespaľuje, ale ukladá, hlavne v oblasti brucha a aj pŕs, svaly ochabujú, rednú vám kosti. S užívaním Erexanu Stabil sa to však určite nestane. Prirodzenou cestou sa stará o postupné zvýšenie hladiny testosterónu do normálu čo spôsobí, že budete stále tým atraktívnym mužom, akým ste boli aj pred rokmi.

Kvalitnejšia erekcia

“Hnacím motorom” vyššej hladiny libida je zase len testosterón. Nárast testosterónu a vysoké libido sa pri akejkoľvek sexuálnej stimuláci ( “šteklivá myšlienka”, časopis alebo priamy intímny kontakt), odzrkadlí v rýchlom prekrvení všetkých orgánoch. Krv sa dostane v rekordnom čase do penisu, aj do tých najmenších cievok a nastupuje erekcia. Mužský pohlavný orgán je pevne vztýčený, so zväčšeným priemerom. Takáto kvalitná erekcia vám vďaka Erexan Stabil vydrží dostatočne dlho na to, aby ste si mohli užiť ničím nerušený pohlavný styk s ešte lepším vrcholom.

Nárast sexuálnej aktivity

Maca, Tribulus a Žerucha sú rastliny, ktoré obsahujú látky podobného účinku ako je kofeín. Kombinácia účinkov energia + testosterón sa môže rovnať len a len zvýšenému výkonu počas pohlavného styku. Avšak, bez ohľadu nato, že Erexan Stabil obsahuje uvedené “afro energeťáky”, vás príjemné spomienky a zážitky zo sexuálneho momentu, okamžite nabudia. Sex sa stane vašim zakázaným ovocím, ktoré tak radi ochutnávate. “Zachutí” vám tak, že nikdy nebudete chcieť prestať a tieto “hrátky” budete prežívať viackrát ako len raz za deň.

Posilnenie plodnosti

Prírodné afrodiziaká nie sú len prostriedkom pre zvýšenie sexuálnej túžby, aktivity a kvalitného sexu. Nazývajú sa afrodiziakmi aj preto, že majú pozitívne účinky na plodnosť muža a ženy. Čo sa týka plodnosti mužov, pravidelné a dlhodobé užívanie Erexanu Stabil, zlepšuje klinický obraz spermií, tzv. spermiogram, ktorý zobrazuje množstvo spermií v ejakuláte, ich rýchlosť a pohyblivosť. Skracuje sa aj čas tvorby ejakulátu s obsahom kvalitných spermií. Produkt je posilnený zinkom, ktorý v schopnosti počať zohráva rovnako dôležitú úlohu.

Zvýšená energia a vitalita

Hlavne najdôležitejšiu zložku produktu, Kotvičník zemný, používajú športovci pre posúvanie športových výkonov za hranice svojich možností. Ale aj Maka, ktorú zase využívajú hlavne dámy športovkyne. Tieto dve byliny, spolu s vitamínmi z kategórie B, dodávajú každej bunke vášho tela energiu, ktorá je životne dôležitá pre správne fungovanie celého tela. Telo sa potom aj rýchlejšie uzdravuje, revitalizuje a lepšie bráni proti rozličným chorobám. Môžme povedať, že ide o tzv. “prírodnú šálku kávy”, ktorá je na rozdiel od klasickej kávy, veľmi zdravá.

Balenia a cena

Keďže na zlepšenie a stabilizovanie erekcie (odtiaľ aj odvodený názov Stabil) je potrebné, aby ste Erexan užívali dlhodobo, aj po tom ako sa váš stav zlepší, výrobca myslel aj na viac-kusové akciové balíčky. Vyberte si jeden z nich a môžete ušetriť niekoľko euro. Celá ponuka vyzerá takto:

1-krát Erexan Stabil s celkovým počtom kapsúl 90, stojí približne 42,90 € a postačí 45 dní

2-krát Erexan Stabil s počtom kapsúl  180, stojí 76 € a vydrží na 90 dní

3-krát Erexan Stabil s počtom kapsúl 270 stojí 113 €, a stačí na 135 dní,

4-krát Erexan Stabil stojí 141 € pričom ušetríte až 30 €. 360 kapsúl vystačí na 180 dní,

ℹ️ Pri výbere myslite aj na náklady spojené s poštou, ktorá vás vyjde výhodne už pri odbere 2 balení, pretože je zdarma.

Ako sa Erexan Stabil dávkuje a užíva?

Užívanie produktu je pohodlné, užíva sa v množstve 2 kapsule denne, jednu ráno a jednu večer. Nie je viazaný na príjem potravy, takže ho môžete užiť aj v prípade, ak nestíhate raňajkovať. Na dosiahnutie želaného efektu je potrebné užívať Erexan Stabil dlhodobo a pravidelne aj po zlepšení, aby sa zabránilo opätovnému vráteniu pôvodného stavu.

Erexan Stabil a jeho zloženie

Výživový doplnok má mimoriadne zloženie, pretože obsahuje extrakty najpopulárnejších a najúčinnejších afrodiziak na celom svete. Neprekvapí vás len ich vzájomná sila v oblasti pohlavného styku, ale aj schopnosť zlepšiť váš zdravotný stav. Výťažky z rastlín a ich účinky sú doplnené aj stopovými prvkami a vitamínmi, vďaka ktorým sa budete cítiť zdravší, vitálnejší a mladší.

➡️ Tribulus terrestris extrakt (300 mg), ktorého slovenský názov znie Kotvičník zemný, je azda najčastejšie používanou rastlinou vo výživových doplnkoch na podporu erekcie. Dôvod prečo je tomu tak, je jasný. Nachádza sa na vrchole rebríčku účinnosti rastlín v boji proti erektilnej dysfunkcii. Sapogeníny, steroidy, diosgenín, flavonoidy a hlavne fytoestroly sú látky, ktoré obsahuje a ktoré majú na svedomí podporu tvorby testosterónu. Rastlina sa používajú aj pri liečbe ochoreniach prostaty, oslabeného svalstva, únave, na zníženie cholesterolu, odbúranie škodlivého cukru z ciev, čím zlepšujú stav celej obehovej a aj pohlavnej sústavy.

➡️ Lepidium meyenii (220 mg) je inak povedané, Žerucha peruánska, či ešte lepšie Maka. Dosahuje vynikajúce výsledky v oblasti sexuality a plodnosti, pretože medzi jej benefity patrí schopnosť regulovať produkciu hormónov tak, že upravuje činnosť štítnej žľazy. Pomáha pri liečení neplodnosti, prekrvuje pohlavné orgány, označuje sa aj termínom “peruánska viagra”. Používa sa na správne fungovanie tráviaceho traktu, dokonca sa užíva aj ako prevencia vzniku rakoviny žalúdka. Predchádza rednutiu kostí a vzniku osteoporózy. Je zdrojom energie, zvyšuje imunitu organizmu a udržiava dobrú náladu.

➡️ Panax ginseng extrakt (160 mg), teda Ženšen pravý, neustále budí pozornosť vedcov. Už dávnejšie bolo preukázané, že je to rastlina, ktorá rieši mnohé problémy, týkajúce sa reprodukčnej sústavy. Zvyšuje libido, sexuálnu túžbu, pozitívne vplýva na dosiahnutie požadovanej erekcie. Jej účinky sú tak silné, že v niektorých prípadoch dokáže z neplodného človeka urobiť plodného. Čo však nebolo celkom známe je, že sa jej sila preukázala aj pri liečbe anémii, zápalov ciev, zvýšenej chorľavosti.

➡️ Schisandra chinensis (60 mg), či Schizandra čínska, je možno známa pre tých, ktorý nevedia spať. Totiž má také silné upokojujúce účinky, že sa považuje za prírodné antidepresívum. Buďte však opatrní, pretože vo väčšom množstve pôsobí ako silná šálka kávy. Mimo toho posilňuje imunitný systém, zdravé cievy a srdce. Samozrejme, že keďže sa nachádza vo výživovom produkte na podporu erekcie, stimuluje aj tú. Zvyšuje priechodnosť ciev a lepšie prekrvenie čo znamená, že aj dosiahnutie stoporenia je rýchle, ale aj pevné a dostatočne dlhé.

➡️ Vitamín E (40 mg) je silný antioxidant, ktorý zabezpečuje správne množenie a delenie buniek, bez vzniku voľných radikálov, má protirakovinové účinky. Posilňuje imunitný systém človeka, je nevyhnutný pre správnu cirkuláciu krvi vo všetkých cievach, aj v tých najmenších periférnych v oblasti pohlavného údu. Posilňuje činnosť mozgu a kognitívne schopnosti, zlepšuje zrak a stav pokožky.

➡️ Zinok (5 mg) je veľmi podstatný minerál, no nielen pre vaše zdravé a silné vlasy, ale hlavne v oblasti plodnosti. Táto informácia je pre mnohých ľudí nepochopiteľnou novinkou, no je to tak. Mnohé výskumy potvrdili skutočnosť, že muži s nízkym obsahom zinku boli neplodní. Tým mužom, ktorým bol zinok cielene podávaný sa stav neplodnosti upravil a z neplodných mužov sa stali hrdí ockovia.

➡️ Meď (2 mg) patrí do kategórie stopových prvkov. Spolu so železom je nevyhnutná na tvorbu červeného krvného farbiva hemoglobínu, je teda prevenciou pred vznikom anémii. Zabezpečuje krásnu a zdravú pokožku, bráni vzniku pigmentových, stareckých škvŕn, bezproblémové trávenie. Pomáha štítnej žľaze s produkciou a reguláciou hormónov, vrátane testosterónu. Bráni predčasnému šediveniu vlasov, vzniku ostoporózy. Je dôležitá v oblasti reprodukcii.

➡️ Vitamíny kategórie B (B3 = 16 mg , B6 = 8 mg, B2 = 3 mg, B12 = 0,6 mg) sú nevyhnutné pre správny rast a vývin každého človeka, ale aj každej bunky. Podieľajú sa na tvorbe základných enzýmov potrebných na úplné strávenie potravy a pravidelné vyprázdňovanie. Sú to dôležité zložky, ktorých nedostatok sa prejavuje na riedkych vlasoch, problémovej pokožke, na náladovosti. Čo sa týka sexuálneho života, prečisťujú cievy a upokojujúci vplyv na nervovú sústavu spôsobuje pokojnejší, uvoľnenejší sex, bez strachu zo zlyhania. Vitamíny vášmu telu dodajú energiou, ktorú budete pociťovať vy a aj vaša partnerka v posteli.

Pridané látky: želatína a Stearan horečnatý proti hrudkovaniu.

Upozornenie a kontraindikácie

Hoci je Erexan Stabil len výživovým doplnkom, neprekračujte maximálnu povolenú dávku 2 kapsule denne. Pri užívaní myslite na to, že nejde o náhradu pestrej rozmanitej stravy a aktívnejšieho života, to už je čisto len vo vašej réžii. Čo sa týka prípadných kontraindikácii a interakcií s inými liekmi, znáša sa dobre, okrem liekov na kardiovaskulárny systém a liekov na štítnu žľazu. Uskladňujte mimo dosah malých detí, v suchu a na tmavom mieste, pri teplote do 25°C.

Pre koho je a nie je určený ?

Erexan Stabil je určený pre všetkých mužov, ktorých trápi nedostatok testosterónu a problémy s erekciou, hlavne pre pánov v najlepších rokoch. Môžu ho užívať aj tí, ktorí napriek vyššiemu veku nemajú zatiaľ žiadne problémy, ako prevenciu. 

Pochopiteľne, že nie je určený pre deti a ženy. O užívaní by sa určite mali poradiť muži, ktorí majú alebo mali problémy so srdcom a cievami a aj tí, ktorí užívajú lieky na kardiovaskulárne ochorenia alebo sa liečia na poruchu štítnej žľazyV tomto  prípade, neužívajte Erexan Stabil bez lekárskeho súhlasu.

Vedľajšie účinky

Pred samotným užívaním sa ubezpečte, že nie ste alergický na nijakú zo zložiek, ktorý Erexan Stabil obsahuje. Pri správnom užívaní a dodržiavaní pokynov ohľadne užívania, vás určite neprekvapia nijaké negatívne účinky. Nežiadúcim účinkom môže byť bolesť hlavy alebo prípadná bolesť brucha či žalúdka. Je to len prvotná reakcia tela na niečo nové, nepoznané a postupne zmizne. Ak si však myslíte, že máte nejaký zdravotný problém, ktorý by mohol súvisieť s Erexanom, prestaňte ho užívať.

Vaše skúsenosti

Vyššiu pravdepodobnosť kúpy, akéhokoľvek výživového doplnku, obzvlášť toho na funkčnosť mužského prirodzenia, zabezpečujú jeho účinky, cena a samozrejme spokojnosť iných.

Erexan Stabil je pomerne novým produktom, preto aj vašich ohlasov na internete je málo. Na www.heureka.sk a na www.heureka.cz, sme nenašli žiadny príspevok. Portál www.forum.zdravie.sk obsahuje príspevky, v ktorom píšete, že vám pomohol s erekciou a so spermiogramom, dokonca aj s počatím. Po vysadí sa váš stav však znovu vrátil do počiatočnej fázy. 

Najčastejšie otázky

Kedy sa dostavia prvé účinky?


Je zjavné, že keďže je určený na dlhodobé užívanie, účinky sa prejavia až po dlhšom čase. Je to však individuálne. Vzhľadom k tomu, že účinky Erexanu Stabil pôsobia najprv v oblasti ciev, cez ktoré sa zlepšuje erekcia. Je teda možné, že váš stav sa už zlepšil, len ste si to ešte neuvedomili, keďže ste ho nepostrehli na vonkajších prejavoch tela.


Ako dlho sa má užívať?


Je to na vás. Môžete ho užívať pár dní, týždňov alebo aj celé mesiace. Optimálna dĺžka užívania je približne 2 až 3 mesiace. Pre niekoho dlhá doba, no ak to s lepšením erekcie a plodnosti myslíte naozaj vážne, určite ho užívajte dlhšie ako 2 mesiace.


Je Erexan Stabil vhodný pre každého muža?


Je vhodný pre všetkých, ktorých trápia problémy s erekciou, ale nie pre tých, ktorí sa liečia na srdce alebo na poruchu štítnej žľazy. V niektorých situáciách sa, i napriek týmto problémov, môže užívať súčasne s uvedenou liečbou, ale len po schválení lekára, ktorí je dobre oboznámený o vašom zdravotnom stave.


Kde sa dá kúpiť a kde je najlacnejší?


Erexan Stabil si môžete zatiaľ zakúpiť len prostredníctvom internetu na oficiálnej stránke predajcu www.erexan.sk kde nájdete všetky dostupné varianty, možné zľavy. Je to najvýhodnejšia cesta, pretože na oficiálnych stránkach sú výživové produkty takmer vždy najlacnejšie.


Existujú lepšie podobné doplnky ako je Erexan?


Určite áno, i keď možno nie popisom a zložením, ale reálnymi skúsenosťami, ktoré nájdete na internete. Podľa vašich príspevkov je lepší napr. Zerex, ktorý má rovnako ako Erexan mnohé varianty. Je to však vec priamej skúsenosti a názoru.

Zhodnotenie v skratke

Plusy

  • dlhodobá podpora erekcie a plodnosti
  • dostupný bez lekárskeho predpisu
  • prírodné zloženie
  • výhodná cena v porovnaní s kvalitou
  • jedno balenie až na 1 a pol mesiaca

Mínusy

  • nie je určený pre mužov, ktorí majú zdravotné problémy so srdcom a štítnou žľazou
  • takmer žiadne ohlasy ľudí.

Objednať Erexan Stabil

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *