Clavin Platinum – recenzia, skúsenosti, užívanie

Clavin Platinum sa objavuje v časopisoch na zakázaných stránkach, v reklamách a dokonca aj na billboardoch. Je už pomaly všade, kde sa pozriete. Prečo? Je naozaj taký účinný ako sa javí z reklám? Alebo tým, že na vás číha na každom kroku sa vám dostal pod kožu tak, že ste ho jednoducho už museli kúpiť? Možno budete prekvapení, čo sme zistili a aké sú skutočné ohlasy na Clavin Platinum. 

Clavin Platinum - recenzia a skúsenosti s užívaním

Stručne o Clavin Platinum

Výživový doplnok s názvom Clavin Platinum je v kapsulovej forme a používa sa na zlepšenie sexuality. Presnejšie, je to produkt prírodného zloženia, ktorý je určený pre mužov s erektilnou dysfunkciou. Nelieči ju, len zmierňuje jej príznaky. V niektorých, menej závažných prípadoch pomôže tak, že nepotrebujete inú špeciálnu pomoc odborníka v oblasti sexuality. Je dostupný online i v lekárni a predáva sa bez lekárskeho predpisu. Užívalo ho, a stále užíva, vysoké percento mužov, ktorých názory a skúsenosť s Clavinom Platinum sa v mnohých smeroch výrazne líšia. O reálnych skúsenostiach sa viac dozviete v sekcii “Vaše skúsenosti”.

Objednať Clavin Platinum (20 toboliek)

Čo obsahuje?

V kapsuliach sa nachádza špeciálne upravená účinná zmes “Stimulin”. Názov Stimulin asi preto, že pozostáva z aminokyselín, minerálov a z vysoko účinných extraktov bylín, ktoré vzájomným pôsobením stimulujú muža tak, aby bol schopný prežiť neopísateľný sexuálny zážitok. O aké konkrétne látky ide?

➡️ L-Arginín (1800 mg) a L-Citrulín (64 mg) sú esenciálne aminokyselina, ktoré spolu úzko súvisia. Telo je ich schopné vyprodukovať, ale len v nevyhnutnom množstve, ktoré sa rýchlo spotrebuje. L-Citrulín sa v obličkách premieňa na L-Arginín, ktorý podporuje tvorbu oxidu dusnatého. Ten udržuje elastickosť všetkých ciev, čím sú cievy priechodnejšie a krv cez ne preteká rýchlejšie, bez problémov. Týka sa to všetkých ciev, vrátane pohlavných orgánov. V praxi to znamená pevnejšiu a rýchlejšiu erekciu a zároveň, väčší priemer penisu. Obe aminokyseliny sa využívajú aj v kulturistike na lepšie prekrvenie svalových vlákien.

➡️ Tribulus Terrestris (200 mg) alebo Kotvičník zemný je afrodiziakum, ktoré sa nepoužíva len na zvýšenie sexuálnej chuti, ale vďaka preukázaným účinkom v oblasti pohlavného života muža, sa používa aj ako doplnková liečba pri problémoch s pohlavným ústrojenstvom muža. Zlepšuje stavbu telu a zvyšuje športový výkon.

➡️ Crocus sativus (30 mg) je vedecký názov pre Šafrán siaty, najdrahšiu koreninu na svete. Najdrahšiu možno preto, že je účinná v boji proti erektilnej dysfunkcii, ktorá je dnes problémom azda každého 3 muža bez rozdielu veku. Zvyšuje priechodnosť ciev v oblasti pohlavných orgánov, pomáha pri neplodnosti. Okrem skvalitnenia sexuálneho života, sa používa aj na redukciu hmotnosti, na prečistenie ciev.

➡️ Eleutherococcus alebo Eleuterokokus je neznámy sibírsky liečivý ker, ktorý sa používa na liečbu asi všetkého. Od pečene, tráviaceho systému, nervového systému až po reprodukčné ústrojenstvo muža a ženy. Reguluje hormonálnu produkciu, čistí cievy, posilňuje srdce, zvyšuje energiu, podporuje zdravý a pokojný spánok atď.

➡️ Maca peruánska je rastlina, ktorá obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov, ktoré zvyšujú imunitu, trávenie, podporujú psychický stav človeka. Zvyšuje sexuálnu túžbu, plodnosť muža, zachováva zdravú prostatu, spermie sa vďaka nej stávajú rýchlejšími, zdravšími. Ejakulácia je objemovo väčšia s kvalitnejším obsahom.

➡️ Zinok (3,2 mg) je stopový prvok, ktorý svoju nezastupiteľnú úlohu zohráva hlavne v zachovaní plodnosti oboch pohlaví. Človek ho získava výlučne zo stravy, kvôli čomu pomerne dosť ľudí trpí na jeho nedostatok. Plodnosť muža udržuje tak, že podporuje tvorbu zdravých spermií, ktoré si dnes muži sami, nevhodným životným štýlom, zanášajú škodlivými látkami a toxínmi. Nielen pre spermatogenézu, ale aj pre silné vlasy, nelámavé nechty a mladistvú pokožku je zinok dôležitý.

➡️ Selén (24 μg = 44 % DDD) je menej známy v oblasti zdravia, čo je škoda pretože je to významný nutričný prvok. Mimoriadnu úlohu zohráva pri rozmnožovaní, keďže podporuje správne metabolizovanie hormónov v štítnej žľaze. Je silným antioxidantom, ktorý chráni telo pred oxidačným stresom, a teda aj pred vznikom voľných radikálov. Muž má vplyvom selénu aj pevnejšiu erekciu a keďže spomaľuje starnutie, preukazuje aj značnú aktivitu.

Clavin Platinum a jeho účinky

Clavin Platinum je podľa výrobcu ešte lepším a účinnejším produktom ako je Clavin Original. Vo svojej podstate by to tak aj malo byť a mal by vykazovať všetky účinky, ktoré deklaruje výrobca. Jedinou podmienkou pre dosiahnutie účinkov je sexuálna stimulácia, s ktorou pravdepodobne nebudete mať problém. Medzi účinky Clavin Platinum patrí:

Rýchlejšie dosiahnutie erekcie

Zmes “Stimulin” obsahuje extrakty z bylín, ktoré sa vyznačujú svojou mimoriadnou schopnosťou pracovať s hormónom testosterónom, od ktorého, dá sa povedať, závisí celkový pohlavný život muža. Vyššia hladina testosterónu vedie k zvýšenej sexuálnej túžbe muža a erekcia nastupuje hneď, ako si to muž vo svojej mysli zaželá. Bez problémov, bez stresu a bez trápnych momentov.

Pevnejšia erekcia

Rýchla erekcia však nie je ešte výhrou. Tak ako rýchlo prišla môže aj odísť. Clavin Platinum však obsahuje aj L-Arginín a L-Citrulín, ktorý zvyšujú produkciu oxidu dusnatého, čím udržujú cievy naplnené krvou tak dlho, ako je to potrebné. Muž sa tak nemusí báť, že stratí kontrolu nad svojim prirodzením a že dôjde k ejakulácii ešte pred tým, ako uspokojí svoju partnerku.

Ničím nerušený pohlavný styk

Maca a Eleuterokokus podporujú pohodovú náladu, pri ktorej stres nemá žiadnu šancu. Muža tak počas celého sexuálneho aktu nemôže prekvapiť stresujúca myšlienka o tom, či dosiahne dostatočne pevnú a dlhú erekciu, bez predčasného vyvrcholenia. Pohlavný styk si vďaka afrodiziakám v Clavine Platinum určite užijete naplno, s poriadnou dávkou energie a vzrušenia.

Intenzívny sexuálny okamih

Počas celého sexuálneho okamihu vás vaše prirodzenie nesklame, práve naopak. Jednoduchšie dosiahnutie erekcie so sebou prináša, doposiaľ, neznámy príval endorfínov. Dobrou správou je, že táto fáza je len začiatkom toho, čo budete prežívať pri dosiahnutí orgazmu. Úžasné, príjemné pocity a uvoľnenie pocítite všade, aj v tých najnecitlivejších nervových zakončeniach. 

12 hodinový sexuálny apetít

S pridaným selénom, ktorý spomaľuje starnutie a podporuje erekciu má Clavin Platinum účinok až po dobu 12 hodín. Častou sexuálnou stimuláciou a 12 hodinovým pôsobením látok, sa vám nebude ani chcieť prestať. V spojitosti všetkých faktorov – rýchly nástup, pevný priebeh a citlivý vrchol, nadobudne váš sexuálny život nový rozmer, ktorý vás a vašu partnerku nikdy neomrzí.

Ako sa dávkuje a užíva?

Pre tých, ktorí poznajú iné varianty Clavin, nebude dávkovanie novinkou. Dávkuje sa v množstve 4 kapsule, cca 60 min. pred pohlavným stykom. Kapsule zapite, najlepšie čistou vodou. Účinok by mal trvať podstatne dlhšie ako pri konkurenciách a to až 12 hodín. V žiadnom prípade neprekročte dennú a zároveň maximálnu dennú dávku 4 kapsule.

Ako reaguje Clavin Platinum s inými liekmi?

Clavin Platinum je možné užívať aj v prípade, ak užívate iné lieky. POZOR!!! Existujú aj výnimky, pri ktorých sa za žiadnych okolností neodporúča Clavin kombinovať s liekmi na srdce, kardiovaskulárny systém, krvný tlak a na pečeň. V tomto prípade užívajte len vtedy, ak to odsúhlasí váš vyšetrujúci lekár.

Je Clavin Platinum pre každého?

Clavin Platinum je určený pre mužov bez ohľadu na vek (od 18), ale podobne ako aj iné doplnky výživy, kapsule nie sú určené pre každého. Rizikovú skupinu tvoria muži, ktorí niekedy mali, alebo majú problémy so srdcom a so srdcovocievnym aparátom, ktorí sa niekedy liečili a liečia na ochorenia pečene. Nie je určený ani pre tých, ktorí prekonali infarkt alebo mozgovú príhodu.

Balenie a cena

Clavin Platinum sú kapsule umiestnené v plastových blistroch v bielej krabičke s bledomodrým nápisom. Predáva sa v dvoch možných baleniach a to balenie s počtom 8 kusov a ako 20 kusové balenie. Všimnite si, že čím väčšie balenie, tým nižšia cena za jednu kapsulu a tým pádom aj za dennú dávku.

CLAVIN Platinum 8 kusové balenie = okolo 27 €, denná dávka (4 kapsule) vychádza približne na 13,50 euro a toto balenie vydrží len na 2 dni.

Objednať Clavin Platinum (8 toboliek)

CLAVIN Platinum 20 kusové balenie = okolo 42 €, denná dávka vychádza na 8,4 eura a vydrží na 5 dní.

Objednať Clavin Platinum (20 toboliek)

Upozornenie

Pred užívaním Clavin Platinum myslite na to, že ide o prírodný doplnok stravy a výživy a v žiadnom prípade nenahrádza pestrú rozmanitú stravu. Aby ste užíva kapsule najvyššej kvality, dbajte na uskladnenie. Umiestnite ich na tmavé a suché miesto, pri teplote od 15 do 25°C a mimo dosah detí. Kapsule nie sú určené pre ženy a deti do 18 rokov. Neprekračujte maximálnu dennú dávku 4 kapsule. V prípade alergickej reakcii neužívajte vôbec.

Vaše skúsenosti

Skúsenosti ohľadne užívanie Clavin Platinum sú rôzne. Niektoré sú pozitívne a niektoré negatívne. Ktorých je viac, ťažko povedať, povedali by sme, že je to tak 50 na 50. Pri výbere reálnych príspevkov sme vychádzali z online stránky Heureka.sk, kde ich je pomerne dosť na to, aby vás presvedčili o kúpe Clavinu Platinum alebo naopak odradili. Najviac sa kritizovala cena produktu a sila účinku. Niektorí, ale naozaj len niektorí ste si účinky chválili.

Skúsenosti s užívaním Clavin Platinum

Vedľajšie účinky

Najbežnejším nežiaducim účinkom Clavinu Platinum je alergická reakcia na jednu z obsiahnutých látok. Ak sa u vás prejaví alergia, neužívajte ho už. Ojedinele sa vyskytujú menšie tráviace problémy a krútenie hlavy. Väčšinou je to len prvotná reakcia tela na niečo nové a postupne by tieto príznaky mali vymiznúť.

Otázky na tému Clavin Platinum

Môžu sa tabletky užívať dlhodobo?


V podstate sa táto možnosť nevylučuje. Je možné ich užívať dlhodobo, ale asi nie pravidelne, pretože sú v pomere s inými podobnými produktmi veľmi drahé.

Môžem pri užívaní Clavinu fajčiť a piť alkohol?


Alkohol a fajčenie sú zabijakmi kvalitnej erekcie. Fajčenie z dlhodobejšieho hľadiska a alkohol z krátkodobého. Veď asi ste si všimli, že po užití alkoholu “to nešlo hore” tak akoby malo. Preto, ak ste pili alkohol, na kvalitnú erekciu vám nepomôže ani Clavin Platinum. Účinok tabletiek sa vplyvom alkoholu stráca.

Môžem užívanie Clavinu Platinum kombinovať s inými tabletkami Clavin?


Kombinovať ich môžete len v prípade, ak si raz dáte Clavin Platinum a inokedy Clavin Original. Určite ich nekombinujte v jednej dennej dávke.

Môžem užívať Clavin Platinum, ak užívam iné lieky?


Závisí to od druhu liekov. Ak užívate iný výživový doplnok na erekciu, neužívajte Clavin. Neužívajte ho ani v prípade ak užívate lieky s obsahom nitrátov, ktoré sa najčastejšie nachádzajú v liekoch na srdce, krvný tlak a pod.

Kde sa dá kúpiť?


Výhodou tohto produktu je, že sa k nemu dostanete pomerne rýchlo. Zakúpiť si ho môžete cez internet na oficiálnej stránke predajcu, na iných internetových lekárňach, ale aj v niektorých kamenných lekárňach.

Kde je lacnejší, v lekárni alebo na internete?


Pri skúmaní, kde je Clavin Platinum najlacnejší sme zistili, že niektoré kamenné lekárne majú vyššiu cenu ako oficiálny predajca na internete, alebo vyššiu ako online lekárne. Teda to, kde je kúpa Clavinu najvýhodnejšia je naozaj vec náhody. 

Existujú lepšie tabletky na erekciu ako je Clavin Platinum?


Výživových produktov na zlepšenie sexuálneho života muža je mnoho. Jednotlivé firmy, ktoré vyrábajú takéto doplnky si navzájom konkurujú, preto sa, či už zložením, cenou alebo reálnymi skúsenosťami, určite nájdu aj lepšie tabletky ako je Clavin Platinum. Takým je aj napr. Zerex, ale koniec koncov, to čo zaúčinkuje vám, nemusí ďalším desiatim.

Kto by nemal užívať Clavin Platinum?


Muži, ktorí sa v minulosti liečili alebo sa stále liečia na srdce a problémy spojené so srdcom, ktorí majú oslabenú pečeň, prekonali infarkt alebo mŕtvicu. Ak sa liečite na jeden z týchto problémov a aj napriek tomu túžite užívať Clavin Platinum, určite ho neužívajte bez konzultácie s lekárom.

Zhodnotenie v skratke

Plusy

  • prírodné zloženie,
  • mnoho skúseností,
  • dobre vyzerajúce účinky,
  • účinok až 12 hodín,
  • dostupný bez predpisu, online alebo v lekárni.

Mínusy

  • denná dávka až 4 kapsule,
  • negatívne ohlasy,
  • cena.

Objednať Clavin Platinum (20 toboliek)

Porovnanie s ostatnými doplnkami

Clavin Platinum verzus Clavin Original

Clavin Platinum má v porovnaní s Clavin Original v podstate dosť podobné zloženie. Clavin Platinum navyše obsahuje aj zložky, ktoré v Original chýbajú, napr. extrakt z Maca. Výrobca však neudáva koľko tohto extraktu kapsule obsahujú. Preto sa domnievame, že pravdepodobne tam toho asi veľa nebude. Čo je lepšie ako pri Clavin Original je doba účinku, ktorá sa pohybuje až od 1 do 12 hod. Mnohých pri rozhodnutí čo zvoliť, odrádza podstatne vyššia cena Platina než Originalu. 

Clavin Platinum vs. Zerex

Tu v podstate niet veľmi o čom diskutovať. Zerex má výborné, overené zloženie, pohodlnejšie dávkovanie a mnohých “fanúšikov”. Vzhľadom na prijateľnú cenu ho môžno užívať aj dennodenne, podľa potrieb muža. O kvalite Zerexu vypovedá aj množstvo reálnych skúseností, ktoré obsahujú oveľa viac pozitívnych postojov ako Clavin Platinum. Ďalej už ani nebudeme pokračovať. Zerex jednoducho vyhráva,

Clavin Platinum vs. Erexan

Ak porovnáme zloženie Clavin Platinum a Erexanu, bod získava Erexan, pretože obsahuje väčšie množstvo Kotvičníka, Maky a aj mnohé vitamíny. Čo sa týka ceny, opäť bod pre Erexan a podobne to je aj s pozitívnymi ohlasmi. Aby však nebol v úzadí Clavin Platinum, ten sa odporúča užívať len príležitostne, pričom Erexan lepšie účinkuje pri dlhodobom užívaní. 

Clavin Platinum vs. eJoy

Či už eJoy alebo eJoy Long, má lepšie zloženie ako Clavin Platinum a hoci sú oba aj eJoy a eJoy Long určené na dlhodobé užívanie, ich cena je výhodnejšia ako Clavin Platinum. Jedno balenie s 24 kpasulami stojí približne 25 € a pri plnej dávke, 2 za deň, vydrží 12 dní. Pričom Clavin Platinum stojí 27 euro len 8 kusov, čo je na 2 dni.

Clavin Platinum vs. Vimax

Vimax a Clavin Platinum sú si vo svojej podstate dosť podobnými. Clavin Platinum obsahuje Kotvičník, ktorý chýba Vimaxu, resp. je tam, ale len v množstve 5 mg. Ďalšie zložky vo Vimaxe sú pomerne v malom v množstve, ale čo sa týka ceny je oveľa výhodnejší. Jedno balenie s 30 kusmi stojí síce rovnako ako balenie Clavin Platinum s 20 kusmi, ale Vimax vydrží o 25 dní dlhšie ako Clavin.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *