Tabletky na zväčšenie penisu

Tabletky na zväčšenie penisu sú jedným z najhľadanejších hesiel súčasnosti. Mať malý penis nikdy nebolo a nikdy ani nebude “in”. Muži sa proste potrebujú pochváliť rozmerom svojej pýchy, je to prirodzené a úplne normálne.

Nedostatočná dĺžka penisu je daná geneticky, zároveň sa však odvíja aj od lokality, v ktorej žijete. Najväčším prirodzením sa môžu chváliť muži z Afriky a Južnej Ameriky, najmenším zas páni z Ázie. Európske krajiny sú niekde v strede, na Slovensku je priemerná dĺžka 15,2 cm.

Veľkosť penisu z biologického hľadiska

Aby ste pochopili tomu, ako môžu pomôcť tabletky na zväčšenie penisu, musíte vedieť ako funguje celý mechanizmus erekcie.

Veľmi zjednodušene povedané – pevná erekcie je priamo závislá od toho, koľko krvi nasajú tzv. erektilné (toporivé) telieska. Tabletky na väčší penis obsahujú látky, ktoré podporujú celkové prekrvenie penisu. Toporivé telieska počas erekcie nasávajú krv, zväčšujú sa. Vďaka tomu dochádza k predĺženiu penisu do dĺžky a zväčšeniu jeho objemu.

Nie je tabletka ako tabletka

Na internete sa toho človek dočíta… každý produkt je najlepší, najúčinnejší, najosvedčenejší… prečo ich je potom tak veľa?

Práve preto, lebo nie každý z nich funguje. Na internetových diskusiách o zväčšení penisu sa dočítate napríklad aj o “zázračných” tabletkách Penirium, ktoré sľubujú až +7,5 cm do dĺžky a +2,5 cm do šírky penisu.

Hovorím vám narovinu – takéto výsledky nie sú možné. S tabletkami na zväčšenie penisu dosiahnete predĺženie penisu o 1 – 2 cm, viac nie.

Najlepšie tabletky na zväčšenie penisu

Nerada odporúčam konkrétny produkt, nakoľko účinky výživových doplnkov závisia od celkového zdravotného stavu jedinca. Môžem však spomenúť aspoň tie, ktoré sú najznámejšie – tablety, o ktorých sa píše najmä v pozitívnom duchu. Ich názov je Vimax Pills z Kanady. Tablety sa okrem zväčšenia penisu prírodnou cestou starajú aj o zlepšenie erekcie a zvýšenie chuti na milovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *