E-rex24 skúsenosti a recenzie

Ďalší z prípravkov na erekciu, na ktorý sa v našom teste pozrieme, sú tablety s označením E-REX 24. Najprv si povieme, aké účinky deklaruje predajca, potom sa pozrieme na jeho zloženie. Priestor dostanú aj reálne skúsenosti užívateľov. V komentároch môžete vyjadriť svoj názor.
erex24

Čo deklaruje výrobca

Ak sa pozriete na stránku www.erex24.sk , ktorá je oficiálnou predajnou stránkou produktu na našom území, dozviete sa veľa zaujímavých informácií. Prípravok by mal dokázať zlepšiť erekciu, zväčšiť penis, zvýšiť kvalitu spermií, zabrániť predčasnej ejakulácii, zvýšiť hladinu testosterónu a dodať chuť na pohlavný styk.

Ak sa na to pozrieme s odstupom, tak je kombinácia všetkých týchto efektov pre jeden prípravok určite trochu prehnaná. Žiadny iný prípravok na trhu nesľubuje toľko, ako E-rex24.

Zobraziť podrobnosti

 

Aké je zloženie

Zloženie prípravku erex24 je veľmi špecifické a netradičné. V prípravkoch, ktoré sú určené na zlepšenie erekcie, sa väčšinou (skoro vždy) stretávame s Macou, L-arginínom, Tribulus Terestrisom. Sú to látky, ktoré sú časom overené a na erekciu naozaj zaberajú celkom dobre.

Návod a užívanie Erex24

E-rex 24 ale vsadil na originalitu a jeho hlavnými zložkami sú extrakty zo stromu Yerba Maté a kríku Muira Puama. Tento fakt zaraďuje tento prípravok na potenciu do kategórie doplnkov výživy. Neobsahuje totiž účinné látky, ktoré by ho mohli zaradiť do kategórie liekov na erekciu.

Osobne som k zloženiu trochu skeptická a nie som si istá, do akej miery môže ovplyvniť erekciu. Osobne si myslím, že na našom trhu existujú aj účinnejšie doplnky výživy na erekciu. Keby som bola chlap, asi by som siahla buď po liekoch ako Viagra alebo po prípravkoch obsahujúcich L-Arginín, Tribulus Terestris a Macu. Zloženie E-rex 24 vo mne nevzbudzuje presvedčenie.

Ukáž kompletné zloženie

 

Ako sa užíva a koľko stojí

Prípravok E-rex 24 je vo forme tabliet. Tablety sa užívajú vždy ráno a na lačno. Tabletku je dobré zapiť pohárom vody alebo inej tekutiny. Odporúčaná denná dávka je jedna tableta.

Cena tabliet sa líši v závislosti na balení. Platí tu pravidlo, čím väčšie balenie, tým výhodnejšie vychádza jedna tableta. Rozdiely sú ale iba minimálne. Pri najmenšom balení vás bude stáť jedna tableta 0,67 €, pri tom najväčšom 0,60 €

Skúsenosti

Na základe faktov, ktoré o prípravku E-rex24 vieme, sa nedá povedať, či funguje. Obsahuje látky, ktoré nemajú u nás zastúpenie v iných produktoch. Spolieham sa preto na vaše skúsenosti, o ktoré sa dúfam podelíte. Je to anonymné, nemusíte sa báť vyjadriť svoj názor alebo otázku. Poprípade sa pozrite priamo na stránky www.erex24.sk .

Pozrieť skúsenosti ostatných

 

25 thoughts on “E-rex24 skúsenosti a recenzie

  • Ludvo says:

   Gabo, erex24 je schválený na predaj na Slovensku a má na to aj certifikát. Napíš im, oni ti ho pošlú. Ja som to tiež urobil, keď som sa rozhodoval či kúpiť alebo nie.

 1. sony says:

  erex24 užívam 2 týždne..a verte…funguje to…ja som nadmieru spokojný…odporúčam…….prvé erekcie prišli síce až po týždni..ale odvtedy sú stále vždy kedy chcem….

 2. Viktor says:

  Po mesačnom každodennom užívaní EREXu24 nevidím žiadne pokroky o ktorých predajca na svojom webe píše. Môže to byť ale spôsobené i tým, že každý deň beriem lieky na zníženie krvného tlaku – asi neplatí tvrdenie, že EREX24 nemá žiadne vedľajšie účinky.

 3. Tomáš says:

  Erex je len velky marketingovy podvod. A ked aj u niekoho funguje,tak je to len placebo. Ani ta zaruka vratenia penazi neni pravda. Moj stav sa mi zhorsil po uzivani erexu.

 4. Rado says:

  Já používám Erex24 již 2 roky a jsem spokojenej. Erekce se mi zlepšila a nemá žádné vedlejší účinky na můj vyšší krevní tlak.

 5. jano says:

  uzivanie akychkolvek doplnkov na podporu erekcie treba v pripade predpisanych liekov konzultovat s lekarom – najlepsie je ukazat mu zlozenie konkretneho produktu a on nech rozhodne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *