ArginMax – recenzia a vaše skúsenosti

Dnes sa pozrieme na prípravok, ktorý sa čoraz častejšie objavuje v reklamách. Reč je o prípravku ArginMax od spoločnosti Simply You Pharmaceuticals. Ak vás zaujíma jeho zloženie, účinné látky, dávkovanie a cena, tak určite pokračujte v čítaní.

arginmax

Čo sľubuje prípravok

Prípravok ArginMax toho sľubuje naozaj veľa. Pri jeho užívaní by sa mala zvyšovať sexuálna túžba a zlepšovať erekcia. Mal by prispievať k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii a pomáhať udržiavať správnu hladinu testosterónu.

Zloženie ArginMaxu

Aby tento produkt dokázal splniť, to čo sľúbil, musí obsahovať vhodné účinné látky. Najznámejšie a najúčinnejšie látky, ktoré v jeho zložení nájdeme, sú L-arginin, L-citrulin, Tribulus terrestris, šafrán a extrakt Ginko Biloby. Tieto látky sú súčasťou väčšiny prípravkov určených na zlepšenie erekcie (napr.Zerex, Clavin….). Je teda jasné, že sa ArginMax nevymyká z priemeru.

Na druhej strane treba ale povedať, že nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Radí sa do kategórie doplnkov stravy. Z toho vyplýva, že jeho účinky nie sú tak výrazné ako napríklad pri Viagre ale na druhej strane tento produkt nie je viazaný na lekársky predpis.

Užívanie a cena

Odporúčané dávkovanie je 3 tabletky prvé dva týždne, potom môžete znížiť dávku na 2 tablety denne. Cena balenia, ktoré obsahuje 90 tabliet, je približne 40€. Ak rátame, že budete užívať 2 tablety každý deň, mesačná dávka vás bude stáť 27€.

Jednorazové užitie prípravku nemá vo väčšine prípadov skoro žiadny efekt. Doplnok stravy treba užívať dlhodobo. Maximálny účinok nastupuje po dvoch týždňoch pravidelného užívania a pretrváva aj dva týždne po vysadení.

Kde sa dá kúpiť

ArginMax sa dá kúpiť v lekárni alebo sa dá objednať cez internet. Nie je viazaný na lekársky predpis.

Skúsenosti sú rôzne

Skúsenosti s týmto prípravkom sú rôzne. Niekto má negatívnu skúsenosť a prípravok mu vôbec nezaúčinkoval, niekomu sa erekcia zlepšila. Ide o to, že je to len doplnok výživy, ktorý dotvára váš jedálniček a stimuluje niektoré telesné pochody vo vašom tele. Nie je to liek.

Jeho zloženie ale odpovedá štandardom vo svete prípravkov na erekciu bez predpisu. A to najdôležitejšie je to, že jeho zloženie je na prírodnej báze.

Zhodnotenie na záver

Ak máte mierne problémy s erekciou a potrebujete nakopnúť, je ArginMax dobrou voľbou. Nečakajte ale zázraky a instantné riešenia. Alternatívou k tomuto prípravku je napríklad Zerex.

One thought on “ArginMax – recenzia a vaše skúsenosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *