Dapoxetin (Priligy) na predčasnú ejakuláciu

Počuli ste už o Dapoxetine, prvom oficiálnom lieku na predčasnú ejakuláciu? Predáva sa pod označením Priligy a naozaj funguje. Predlžuje čas do ejakulácie a môže zlepšiť kontrolu nad ejakuláciou. Aké sú jeho výhody a nevýhody, kde ho kúpiť, koľko stojí a aké alternatívy sú dostupné na trhu, to všetko sa dozviete v dnešnej recenzii. Čítajte pozorne a ak budete mať nejaké otázky, použite komentáre pod článkom. Diskusia je vítaná.

 

priligy-dapoxetim

 

Ako to funguje

Priligy funguje na inom princípe, ako prípravky na predčasnú ejakuláciu, o ktorých sme si hovorili v predchádzajúcich recenziách. Napríklad dávnejšie spomínaný Vimax je doplnok výživy, ktorý zlepšuje kondíciu penisu a tým zabraňuje predčasnej ejakulácii. Vimax má aj ďalšie výhody ako napríklad silnejšia erekcia a dokonca dochádza aj k zväčšeniu penisu. Priligy ale funguje inak. Patrí medzi antidepresíva, ktoré blokujú špecifické receptory. Zjednodušene povedané, tento liek vo vás zablokuje vnímanie určitých podnetov, ktoré vedú k predčasnej ejakulácii.

 

Pre koho je určený

Liek Priligy je určený pre dospelých mužov vo vedu od 18 do 64 rokov. Nesmie sa užívať u pacientov so závažným srdcovým ochorením, u pacientov so stredne ťažkým alebo s ťažkým poškodením funkcie pečene, ani u pacientov s ťažkým poškodením obličiek. Liek nie je určený pre ženy a deti.

 

Užívanie a dávkovanie

Odporúčaná dávka je jedna tableta 1 až 3 hodiny pred sexuálnou aktivitou. Nesmie sa v žiadnom prípade užívať častejšie ako jedenkrát za 24 hodín. Tablety by sa mali užívať celé, stačí ich zapiť pohárom vody alebo inej tekutiny. Priligy je možné užívať na lačno ale aj po jedle. Každodenné užívanie sa neodporúča. Tento špecifický liek by sa mal užívať len v prípade plánovanej sexuálnej aktivity.

V prvej fáze liečby by sa malo vždy začínať dávkou 30mg. Podľa účinkov môže lekár zvýšiť dávku na 60 mg dapoxetínu.

Priligy nikdy nekombinujte s alkoholom.

Kompletný príbalový leták nájdete na http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/pil/priligy-30-mg-filmom-obalene-tablety-pil-123307.html

 

 

Kde ho môžeme kúpiť

Keďže liek patrí medzi antidepresíva, tak ho nie je možné zohnať bez lekárskeho predpisu. Stačí ale navštíviť ktoréhokoľvek urológa. Ten vám liek bez problémov predpíše. Následne si ho vyzdvihnete v lekárni.

 

Cena Dapoxetinu (Priligy)

Tento liek je plne hradený pacientom. Cena je približne 22€ za jedno balenie obsahujúce 3 tablety po 30 mg dapoxetinu alebo 26€ za jedno balenie obsahujúce 3 tablety po 60 mg dapoxetinu.

 

Generické lieky

Na Slovensku je Priligy jediným schváleným liekom, ktorý obsahuje účinnú látku Dapoxetin. Existujú ale aj generiká, ktoré túto látku obsahujú. Ich predaj nie je u nás schválený a preto ich nezoženiete inak, ako cez internet.

V žiadnom prípade si takéto generické nelegálne lieky nekupujte. Vystavili by ste sa riziku vážneho a trvalého poškodenia zdravia. Keďže tieto lieky nie sú nikým kontrolované, ich zloženie nemusí odpovedať špecifikáciám predajcu.

Ak chcete alternatívu k Priligy, odporúčam voľne predajný Vimax. Vyskúšať môžete aj znecitlivujúce gély proti predčasnej ejakulácii.

 

Diskusia k článku

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Použite prosím komentáre pod článkom a pomôžte tak ostatným. Ak máte skúsenosti s iným, alebo podobným prípravkom, nebojte sa pridať svoj tip. Komentáre propagujúce iné výrobky sú na tejto stránke tolerované.

5 thoughts on “Dapoxetin (Priligy) na predčasnú ejakuláciu

 1. michal says:

  Dobrý deň,
  vybral som jedno balenie Priligy bolo to určite lepšie ako predtým ale stále príliš krátko aby som uspokojil priateľku. Nebral som to síce veľmi pravidelne. Myslíte, že ak by som ich bral pravidelnejšie tak by sa účinok zlepšil? Alebo radšej vyskúšať viagru aj keď to asi nie je liek na predčasnú ejakuláciu? Som z toho dosť zúfalý a neviem čo skúsiť…. Stačí ak by bol aspoň 20 min. poriadne pevný.
  Ďakujem.

  • Jaroslav says:

   Ak máš predčasnú ekjakulaciu tak keď vieš že bude niečo?Tak si to kamarát urob aspoň 3 krát sám.A potom chod nato a uvidíš že to bude lepšie.A ešte rada ak budeš cítiť že to ide na teba tak ho vytiahni a počkaj kým to doznie.Máš aj jazyk a prsty.A všetko jeto o psychike.Držím Ti palce.Jaro

 2. trevor says:

  Predám neúplné balenie originál lieku predpísaného lekárom Priligy 60 mg, ktoré obsahuje ešte 4 zabalené tablety. Väčšinou postačuje použiť aj 1/2 tabletky na želaný účinok. Osobne alebo dobierka. Píšte na email, telefón nie je vždy zapnutý, alebo 0908 480 552

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *