Zľava na Zerex. Akcia v podobe kupónu

Otázka: Dá sa získať zľava na nákup produktov Zerex? Počul som, že bývajú dostupné zľavové kupóny s ktorými môžem ušetriť.

Odpoveď: Áno, Zerex máva akcie pre svojich verných zákazníkov ale často ponúka v rámci reklamných kampaní aj zľavy pre nových zákazníkov. Aby som vám pomohla ušetriť nejaké to euro, kontaktovala som spoločnosť Zerex a získala pre vás exkluzívnu ponuku.

5 € zľava na Zerex Ultragold

Ak chcete ušetriť na nákupe produktu Zerex Ultragold, ktorý je určený na dlhodobé užívanie, vďaka ktorému podporuje intímny život muža ako celok, nezabudnite použiť nasledujúci kupón:

Podmienky: Ponuka je časovo obmedzená a platí iba v ten deň, kedy je na tejto stránke zobrazená. Akcia väčšinou trvá niekoľko dní. Ak sa akciový kupón nezobrazuje, znamená to, že akcia skončila. Budete si musieť počkať, či sa objaví nový kód. Odporúčam preto neváhať a objednať ešte dnes. Aj tak nič lepšie na erekciu bez receptu nezoženiete.

5% zľava na Zerex Klasik a Zerex Extralong

K dispozícií mám aj kupóny na nákup ďalších produktov. Ak chcete ušetriť 5% z celkovej sumy nákupov, potom použite zľavový kupón v znení “DOG5”.

Podmienky: Zľava 5% sa počíta z hodnoty objednaných produktov, nemožno ju uplatniť na dopravu. Zľava platí iba v prípade, že minimálna hodnota produktov v košíku presahuje 20 EUR. Neplatí teda iba v prípade, že si chcete objednať Zerex na skúšku (2 tabletky Klasik alebo Extralong).

Postup využitia zľavy na Zerex

  • skopírujte si nasledovný kód: ULTRA 5 ( zľava 5 € na Zerex Ultragold ) alebo kód DOG2 (zľava všetky ostatné produkty Zerex )
  • kliknite na tento odkaz: zerex.sk/zlavovy-kod
  • Vyberte si produkt Zerex podľa požiadaviek, vypíšte objednávku a do poznámky vložte zľavový kód.
  • Cena bude znížená o výšku zľavy.

5 thoughts on “Zľava na Zerex. Akcia v podobe kupónu

  1. Paulo says:

    Ahoj.Vie mi niekto poradiť čo by mi pomohlo pri nedostatočnej erekcii a zároveň pri predčasnej ejakulácii?Ja mám totiž naraz dva problémy. Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *