Nelegálne lieky na potenciu

Problémy s erekciou rôzneho typu sú úplne bežné. Muži by ich radi vyriešili čo najrýchlejšie ale zároveň najdiskrétnejšie. Návšteva lekára je skoro vždy posledným riešením, ku ktorému sa uchýlia. Väčšina najprv hľadá riešenia na internete. Tu narazia na veľké množstvo prípravkov, ktoré sľubujú silnú erekciu na počkanie. Ako si ale vybrať? V tomto článku si nepovieme, ktorý prípravok by ste si mali kúpiť. Pozrieme sa ale na výrobky, ktorým by ste sa mali vyvarovať.

 

Nelegálne lieky

Objednávať lieky cez internet vyzerá veľmi jednoducho. Pri prípravkoch na erekciu sa ale stretávame čoraz častejšie s liekmi, ktoré neboli na našom území schválené a ich predaj nie je u nás legálny. Nelegálne lieky neboli testované a ich kúpou sa vystavujete riziku vážneho poškodenia zdravia. To ale predajcov takýchto prípravkov moc netrápi a svoje produkty veselo predávajú ďalej. Pozrite si preto zoznam výrobkov, ktoré u nás neboli schválené a nemožno ich predávať. Určite ich nekupujte.

 

 1. Tadalafil 20 mg
 2. Sildenafil 100 mg
 3. Kamagra
 4. Malegra
 5. Sildalis
 6. Suhagra
 7. Dr. X 100
 8. Levitra 20 mg
 9. Apcalis SX 20
 10. Intalis tadalafil tablets
 11. Tadacip 20
 12. Tadalista 20
 13. Lovegra
 14. Tadarise 20
 15. Tadacip 20
 16. Super P Force
 17. Hotagra 120 mg
 18. Double X Power
 19. Femalegra
 20. Erectosil 100
 21. Snovitra
 22. Vardenafil
 23. Sildigra
 24. Tadalis
 25. Tadagra
 26. Valif 20mg

 

Aké sú riziká

Najväčším rizikom pri kúpe liekov na potenciu cez internet je možnosť vážne si poškodiť svoje zdravie. Lieky obsahujúce látky ako Sildenafil nie je možné užívať bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom. Zloženie nelegálnych liekov nemusí zodpovedať deklarovaným hodnotám. Tieto lieky môžu obsahovať škodlivé látky.

 

Ako to, že sa tieto lieky predávajú

Nelegálne lieky sú dostupné výhradne cez internet. Tieto lieky v lekárňach určite nenájdete. Internetový predajcovia sa snažia obísť zákon tým, že ich sídlo nie je na Slovensku a lieky fyzicky posielajú zo zahraničia. Ak colníci takúto zásielku skontrolujú, tovar zabavia.

 

Nie všetky prípravky na erekciu cez internet sú nelegálne

Na internete môžete nájsť aj legálne prípravky na erekciu. Tie ale nie sú definované ako lieky, ale ako doplnky stravy. Tie obsahujú látky, ktoré by mali pomôcť pri poruchách erekcie. Samozrejme, účinky nie sú také výrazné, ako pri liekoch na predpis. Patrí sem napríklad ZEREX, CLAVIN, rôzne druhy MACA koreňa.

 

 

Poznáte ďalšie?

Ak poznáte aj vy nejaký prípravok, ktorý je určený na liečbu erektilnej dysfunkcie a viete, že jeho predaj u nás nie je schválený, napíšte do komentárov jeho názov. Pridám ho do zoznamu. Pomôžete tak ostatným.

8 thoughts on “Nelegálne lieky na potenciu

 1. JA says:

  Hore uvedené”nelegálne ” lieky som väčšiu polovicu vyskúšal,pravidelne ich užívam-nemajú chybu!!!Indické sú bezvadné,a iné nekupujem!
  Fungujú na 100%,nie ako prírodné voľnopredajné sračky.Porovnanie s originálnou Viagrou a Cialisom je to na 90% to isté,samozrejme okrem ceny!!
  Netreba sa báť a skúsiť!

  • peter says:

   súhlasím, ja som skúsil tri rôzne druhy a fungujú na 100 percent. sú neporovnateľne lacnejšie nakoľko sú vyrábané v krajinách ako thajsko, čína, egypt. a tam sa predávajú v legálnych lekárňach. To len nenažraté veľké svetové farmaceutické firmy predávajú tieto prípravky v európe za nehorázne sumy.

 2. Realista says:

  Na SK nie su legalne ale v niektorych krajinach EU ano. Konkretne v 11. A ze vraj nebezpecne. Haha. Skor tu vidim skrytu reklamu na niektore produkty a samozrejme linkbuilding teda budovanie odkazov. Len slepy to nevidi.

 3. Realista says:

  A este nieco. Vimax roky tajne obsahoval sildenafil a tadalafil. Odrbavali. Pred rokom im na to prisli. Dnes uz stoja za h…. Nemaju ziadny efekt. Rozdiel je ako medzi via…. a lentilkou

 4. petet says:

  ja mam na to podobny nazor. ano, vela nelegalnych liekov moze sposobit zdravotne problemi. ale toto je velky business. preco nie su tie “nelegalne” lieky registrovane aj u nas? preco nie je kontrola nad nimi?
  lebo je to konkurencny boj. a dostanu sa na trh len naozaj velke mena a drahe lieky. tie mensie a lacnejsie sem konkurencia ani nepusti…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *