Aké máte skúsenosti so Zerexom?

Otázka: Aké máte skúsenosti so Zerexom?

Odpoveď: O Zerexe si môžete prečítať viac aj v mojej recenzii.

Ide hlavne o to, čo očakávate. Tento výrobok je špecifikovaný ako doplnok stravy. Obsahuje prírodné látky, ktoré by mali stimulovať erekciu tým, že pôsobia na rôzne oblasti. Opakujem “Mali by stimulovať”. To je rozdiel medzi doplnkom stravy a liekom.

Napríklad Viagra je liek, ktorý obsahuje účinnú látku Sildenafil. Tá nie že by “mala pôsobiť” na zlepšenie erekcie ale ona naozaj pôsobí. Rozširuje cievy a tak zabezpečí lepšie prekrvenie a erekciu. Mínusom užívania Viagry je množstvo vedľajších účinkov a aj fakt, že vonkoncom nie je vhodná pre každého muža so slabou erekciou.

To však neplatí v prípade užívania výživových doplnkov (Zerex, Vimax, eJoy, Erexan, …) – tie sú spravidla vhodné pre každého chlapa (odporúčam si samozrejme preštudovať informácie výrobcov, v ktorých upozorňujú na ohrozené skupiny mužov).

Doplnky stravy väčšinou obsahujú afrodiziáká a stimulanty testosterónu. Najčastejšie v ich zložení nájdete koreň Maca, Tribulus Terrestris, L-Arginín a extrakty z ďalších rastlín, ktoré podporujú rozširovanie ciev a prítok krvi do penisu.

Zloženie konkurenčných prípravkov na erekciu sa líši len minimálne, zato cena je veľmi rozdielna. Neplatí v tomto prípade pravidlo, že čím drahší doplnok, tým účinnejší.

Nakoľko sa však dlhodobo venujem problematike užívania výživových doplnkov na podporu erekcie, tak môžem potvrdiť, že Zerex patrí k najobľúbenejším tabletkám.

Pozrieť web zerex.sk

Skúsenosti reálnych užívateľov aj vo videu

5 thoughts on “Aké máte skúsenosti so Zerexom?

  1. Vitalij says:

    Za mňa hovorím Áno. Mne zerex pomohol. Nemal som extra problémy, ale teraz je erekcia oveľa pevnejšia. môj malý kamoš je ako keby oveľa viac napumpovaný. Cítim tlak.

  2. Július says:

    Zerex je proste paráda! Porovnajte si cenu napr. s viagrou hej. 12 tabliet za 29€ je bomba. Mne to tak isto silnejšie účinkuje na druhý deň ale iné negatívum na zerexe nemám. Skúšal som len klasik, ostatné dva produkt ynie, tak sa neviem vyjadriť na ich účinnosť.

  3. Dušan says:

    Starší chlap by nemal čakať zázraky,vrátiť sa o 30 rokov späť nečakajte, ale zerex keď máte chuť na sex ale erekcia nie je boh vie aká,tak funguje, je pravda že doba nie je u každého 1 hod ale môže byť na začiatku aj 8 hodín,ale po čase užívania sa skráti aj na 3 hodiny,je to individuálne. Každý človek je jedinečný,aj u žien je to tak že sú frigidné ale aj náruživé a u chlapov je to podobné,niektorý chlapi vymenili sex za alkohol alebo žrádlo,takže tí nebudú mať zo zerexom asi dobré výsledky.To je môj názor,ktorý mám vyskúšaný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *