Afroditky Plus na zvýšenie libida

Fyto Afroditky Plus je výživový doplnok na zvýšenie libida,  milostnej túžby a celkovú podporu sexuálneho apetítu. Odstraňuje nechuť na sex. Okrem toho pomáha zvyšovať fyzickú aj psychickú odolnosť človeka. Doplnok stravy je schválený Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv (kód X3047) a je určený rovnako ženám ako aj mužom.

afroditky plus skúsenosti

Afroditky vyrába známa spoločnosť Fytopharma a.s., ktorá sa už od roku 1940 venuje výrobe a distribúcií bylinných čajov, prírodnej kozmetiky a rôznych výživových doplnkov pre mužov, ženy i deti.

Výrobca prevádzkuje vlastné kontrolné laboratória, je držiteľom rôznych certifikátov kvality výroby, ale aj zlatej medaily Slovak Gold – ocenenia pre výrobky nadštandardnej kvality. Výrobky tejto spoločnosti si môžete kúpiť v kamenných alebo online lekárňach.

Aké je zloženie Afroditiek Plus?

Prírodné zloženie tohto doplnku tvoria extrakty troch bylín, ktoré naštartujú ženské i mužské libido.

kotovičník zemný Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) / 100 mg –bylina – afrodiziakum, ktorá pomáha zvyšovať prírodný testosterón, ktorý zvyšuje libido a zlepšuje funkciu pohlavných orgánov. Kotvičník sa používa aj na liečbu neplodnosti (u mužov i žien), pretože dokáže zvýšiť produkciu a zlepšiť pohyblivosť spermií.Tribulus zvyšuje fyzickú výkonnosť, je to prírodné anabolikum bez vedľajších účinkov. Podporuje rast svalstva, dodáva energiu, lieči frigiditu. Pomáha zvyšovať produkciu oxidu dusnatého, ktorý je zodpovedný za spúšťanie erekcie. Okrem toho zlepšuje kvalitu ciev, rozširuje ich a tým zabezpečuje zvýšený prísun krvi do penisu, ale aj klitorisu a vagíny (vďaka čomu sú oveľa citlivejšie).

muira puamaMuira Puama (Ptychotepalum olacoides) / 100 mg – je antioxidant, no zároveň aj mužské afrodiziakum. Pomáha stabilizovať hladinu hormónov v tele (teda i testosterónu), zvyšuje libido, lieči erektilnú dysfunkciu a impotenciu.Okrem toho zlepšuje prekrvenie pohlavných orgánov ženy i muža – u žien sa to prejavuje vyššou citlivosťou intímnej oblasti, u muža jednoduchším dosahovaním a udržaním si erekcie.Muira Puama dokáže odstraňovať aj psychické príčiny porúch erekcie a zníženého libida. Zvyšuje odolnosť voči stresu a zároveň podporuje celkové zdravie organizmu.

damiana turnera diffusaDamiána (Pastala rozprestretá, Turnera diffusa) / 100 mg – prírodné afrodiziakum pre ženu i muža, ktoré sa využívalo už v mayskej kultúre. Z byliny sa pripravil opojný nápoj, ktorý sa osladil medom a následne sa popíjal hodinku pred milovaním. A to kvôli jeho schopnosti zvýšiť rozkoš a celkový pozitívny dojem z milovania.Bylinka sa využívala aj pri rôznych magických procedúrach, bola totiž považovaná za bylinu lásky.Dnes vieme, že je výborná aj ako stabilizátor duševnej pohody, znižuje negatívne dopady stresu, depresií a pocitov nepokoja. Má upokojujúce účinky, podporuje relaxáciu. Okrem toho sa používa aj pri liečbe neplodnosti či frigidity.

Zloženie dopĺňajú tieto pomocné látky: uhličitan horečnatý (protihrudkovacia látka), želatína, farbiváE131, E104, E127 a E171.

Dávkovanie a užívanie

Maximálna denná dávka sú 2 kapsule, ktoré sa majú prehĺtať celé. Ak je vaše libido naozaj veľmi nízke, užite 2 tablety. Ak chcete Afroditky Plus užívať ako prevenciu, potom vám postačí 1 tabletka denne. Dennú dávku treba zapiť aspoň pohárom vody.

V akom období dňa je najlepšie užiť tabletku? Ja osobne som ju užívala okolo 18tej hodiny. Bylina Damiána, jedna z účinných zložiek, totiž najlepšie funguje, ak sa užije 60 až 120 minút pred milovaním.

Odporučené dávkovanie neprekračujte, je to podľa môjho názoru zbytočné.

Upozornenie

Extrakt z Damiány nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, nemali by ho užívať ani cukrovkári. Tieto tri skupiny by preto doplnok nemali užívať vôbec.

Cena výrobku Fyto Afroditky plus

Afroditky sa predávajú v balení po 30 ks a stoja približne 6,50€. Záleží aj od predajcu, ceny nie sú všade rovnaké. Ide o cenovo dostupný doplnok na zvýšenie sexuálneho apetítu.

Mesačná liečba totiž vyjde iba na 13€. Vašu peňaženku nezaťaží ani viacmesačná podporná kúra.

Afroditky plus cena 7€

Moj názor a osobné skúsenosti

Skúsenosti s užívaním Afroditiek plus sú rôzne. Na slovenskej i českej Heureke možno nájsť  kladné aj záporné hodnotenia. To iba potvrdzuje starý známy fakt, že prírodné doplnky nepomôžu úplne každému, kto ich vyskúša. Je to naozaj individuálne.

Negatívne recenzie afriditky plus na heureke

Cena Afroditiek je však natoľko priaznivá, že sa ich oplatí otestovať. Tento doplnok je jeden z najlacnejších na trhu, preto môže byť prvou pomocou v celom procese zvyšovania libida. Zároveň môže predstavovať  účinnú prevenciu voči znižovaniu libida, ktoré prichádza s vekom (vekom sa znižuje produkcia pohlavných hormónov, ktoré ovplyvňujú aj našu chuť na milovanie).

Mesiac pred písaním mojej recenzie o Afroditkách plus som sa rozhodla doplnok otestovať a prezradiť vám aj svoju vlastnú skúsenosť. Výrobok som si objednala z online lekárne, nakoľko som nemala čas zháňať ho v lekárni. Afroditky užíval aj môj dlhoročný partner, ktorého občas zapojím do testovania produktov, ktoré chcem odporučiť širšej verejnosti.

Čo sa týka výsledkov, nekonala sa žiadna výrazná zmena a vzájomné strhávanie oblečenia počas večere. To som samozrejme ani nečakala – prírodné doplnky takýto efekt nemajú a nikdy ani nebudú mať.

Afroditky sú pomoc párom, ktoré si priznajú, že majú slabé libido. My s partnerom tento problém nemáme, každopádne sme si užívanie doplnku užili a tešili sme sa na milovanie, ktoré je vždy krásne.

Alternatívne produkty pre ženu i muža

Na trhu existujú aj iné produkty na zvýšenie libida s prepracovanejším a komplexnejším zložením.

aphrodisia V pre zenyMne osobne v poslednej dobe najviac zarezonoval produkt Aphrodisia V pre ženy, ktoré zvyšuje libido, zlepšuje celkové prežívanie intímnych podnetov a zároveň účinne bojuje proti frigidite.

Pozrieť produkt

Muži majú na výber viac možností. Môžu siahnuť napríklad po niektorom z výživových doplnkov na podporu erekcie, ktorý okrem tohto hlavného cieľu vždy pozitívne vplýva aj na mužské libido.

Najobľúbenejší je ZEREX a jeho 3 variácie:

  • Zerex Klasik – zlepšuje erekciu a celkový výkon, zvyšuje libido, podporuje celkové zdravie intímnych orgánov
  • Extralong – vyvinutý ako doplnok proti predčasnej ejakulácií, účinné látky však výrazne podporujú aj libido
  • UltraGold – je vhodný skôr pre staršie ročníky (muži po 50tke). Jeho dlhodobé užívanie zlepšuje kvalitu erekcie a zároveň zvyšuje libido.

Ak sa vám Zerex nepáči z dôvodu ceny, potom skúste lacnejší Erexan alebo eJoy. Každý z nich vám pomôže nakopnúť túžbu po milovaní.

2 thoughts on “Afroditky Plus na zvýšenie libida

  1. Mirka says:

    Tiez som vahala, co na zvysenie libida. Afroditky mi prisli prisli prijatelne cenou. Vyskusala som a ucinky som moc nepocitila. U mna nezafungovala. Vyskusam tu aphrodisiu, o tej som pocula od kamosky samu chvalu

  2. elaelaela says:

    je prirodny doplnok bez vedlajsich ucinkov, takze som neocakavala ziadnu slavu, a vlastne to sa mi aj potvrdilo.. skusim nieco ine, zevraj je dobra maca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *