Aphrodisia V – Recenzia a skúsenosti

Aphrodisia V je názov celej palety produktov, ktoré sú určené na zlepšenie a skvalitnenie intímneho života muža a ženy.  Vyrába ich slovenská firma Imperial Vitamins, s.r.o. Ide o spoločnosť, ktorá si ctí silu prírodných látok a využíva ich v procese výroby hneď niekoľkých výživových doplnkov pre ženy i mužov.

Dnes vám prezradím všetko podstatné o doplnkoch Aphrodisia V a Aphrodisia V ultra rapid pre mužov, ktoré sa starajú o skvalitnenie mužskej erekcie a celkovo podporujú potenciu.

aphrodisia V pre zeny

Nežnejšie pohlavie určite zaujme doplnok Aphrodisia V pre ženy. Toto afrodiziakum dokáže zvýšiť chuť na milovanie, ktorá nám v dnešnej uponáhľanej dobe niekedy proste chýba.

Zaujímavým oživením sú aj Aphrodisia krémy – „XL“ pre mužov (tvrdšia erekcia a predĺženie penisu) a „G“ pre ženu (zvýšenie prekrvenia a citlivosti intímnych partií).

Pozrieť kompletnú ponuku
Aphrodisia.sk

Zmeny v intímnej oblasti v dôsledku starnutia

Starnutie ide ruka v ruke so zmenami mužského i ženského organizmu. V modernej spoločnosti sa najviac hovorí o viditeľných zmenách na tvári a tele. O znižovaní produkcie pohlavných hormónov sa nedozvieme z bežnej reklamy, hoci tento fakt ovplyvňuje našu fyzickú i psychickú kondíciu.

Aj práve preto je vhodné užívať doplnky, ktoré podporujú prirodzenú tvorbu pohlavných hormónov a zároveň zlepšujú celú intímnu oblasť života. Na grafe nižšie si môžete pozrieť výsledky prieskumu týkajúceho sa dosahovania orgazmu u žien.

dosiahnutie orgazmu podľa veku

Prečo siahnuť po týchto doplnkoch?

Po prvé, pretože ide o bezpečný produkt, ktorý potvrdzuje aj registrácia na Úrade verejného zdravotníctva SR. Kompletné informácie o produktoch nájdete aj v ADC číselníku.

Účinky výrobku Aphrodisia V pre mužov

 • Postupné, no najmä dlhodobé zlepšenie pevnosti erekcie – penis je tvrdí, opticky väčší a plnší, erekcia vydrží dlhší čas (aktívne látky zabezpečia zvýšený prísun krvi do penisu a dostatočné naplnenie toporivých teliesok krvou)
 • Zvýšenie fyzického výkonu v posteli – postupné dodávanie energie, dlhodobá podpora produkcie testosterónu, ktorý ovplyvňuje celý intímny život chlapa
 • Zvýšenie sexuálnej túžby – podpora libida, chuti na milovanie (obsiahnuté afrodiziaká sa postarajú o prekrvenie a zvýšenie citlivosti intímnych partií, vďaka čomu je dráždenie oveľa intenzívnejšie)
 • Zlepšenie plodnosti – nenáročný spôsob zvýšenia počtu a pohyblivosti mužských spermií rieši vážny problém neplodnosti
 • Zlepšenie celkovej fyzickej aj psychickej kondície – zvýšenie imunity a odolnosti organizmu, antioxidačné účinky, redukcia dopadu stresu a ostatných negatívnych duševných pocitov, podpora zdravia prostaty, pečene, srdca a mozgu

Pozrieť produkt

 

Účinky Aphrodisia V ultra rapid pre mužov:

 • Urýchlený nástup účinkov – účinky sú totožné ako u základnej verzie, nastupujú doplnok je však silnejší a preto rýchlejšie zafunguje
 • Zvýšenie libida, spevnenie erekcie, zvýšenie výkonnosti
Pozrieť produkt

 

Ako účinkuje Aphrodisia V pre ženy?

 • Afrodiziakálne účinky –zvýšenie sexuálneho apetítu, udržanie si chuti na milovanie
 • Podpora zdravia pohlavných orgánov
 • Zlepšenie fyzického výkonu
 • Pomoc pri probléme s otehotnením, zlepšenie plodnosti
 • Podpora mentálneho zdravia, uvoľňujúce účinky, podpora imunity
Pozrieť produkt

 

Zloženie a účinné látky

Aphrodisia V pre mužovAphrodisia V ultra rapid pre mužov majú totožné zloženie, verzia „ultra rapid“ obsahuje oproti základnej verzií 2x toľko účinných látok v jednej tablete.

 

Kompletné zloženie tvoria tieto látky:

L-Arginin – aminokyselina, ktorá dodáva energiu, zlepšuje imunitu, znižuje krvný tlak a cholesterol, pôsobí proti usádzaniu tuku v pečeni. Odstraňuje hneď niekoľko príčin erektilnej dysfunkcie, preto ju nájdete v tých najkvalitnejších doplnkoch pre mužov.

Táto látka je zodpovedná aj za tvorbu oxidu dusnatého, ktorý je nevyhnutný pre tvrdú erekciu. Tento oxid totiž uvoľňuje a rozširuje cievy, stará sa o maximálne prekrvenie penisu (ale i ostatných telesných orgánov).

Pravidelné užívanie L-Argininu odstraňuje poruchy mužskej erekcie a napomáha zlepšovať libido (u oboch pohlaví).

koreň maca peruánska Maca (Peruánska Viagra) – koreň tejto rastliny je známe a žiadané afrodiziakum, ktoré dokáže pomôcť slabému libidu. Má blahodárne účinky na stimuláciu pohlavných orgánov, zlepšuje plodnosť muža i ženy, pomáha liečiť ochorenia prostaty, odstraňuje psychické príčiny erektilnej dysfunkcie (negatívne dopady stresu, depresívne stavy, pocity vyčerpanosti a zníženej psychickej odolnosti).

Legendy vravia, že bojovníci Inkov užívali Macu pred každým bojom, na ktorý sa vydali. Dodávala im fyzickú silu a vytrvalosť. Ženy ju konzumovali pre jej schopnosť zvyšovať silu, produktívnosť a výdrž až do staroby. Výskumy modernej medicíny neskôr potvrdili fakt, že Maca je výborným prírodným doplnkom v období prechodu u žien. Napomáha stabilizovať hormóny a tým znižovať všetky negatíva klimaktéria.

Sibírsky ženšen – táto rastlina je už stáročia označovaná ako všehoj. Má totiž stovky pozitívnych účinkov. Nás však zaujíma hlavne vplyv na intímnu oblasť.
Ženšen je silné afrodiziakum, ktoré odstraňuje prejavy chronickej únavy a zároveň dodáva energiu na spálňové radovánky. Je to rastlina, ktorá dokáže minimalizovať riziko skôrnatenia ciev, čím priamo podporuje aj kvalitu erekcie. Zdravé srdce a cievy sú totiž jedným z predpokladov pevnej a dostatočne trvácnej erekcie.

Rastlina je cenovo dostupný liek na impotenciu. Lieči neplodnosť, dodáva chuť na milovanie, zlepšuje produkciu pohlavných hormónov. Pomôže pri cukrovke aj ochorení pečene, stabilizuje krvný tlak. Všehoj vás účinne zbaví viacerých príčin poruchy erekcie a zníženého libida.

damiana turnera diffusa Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) – prírodné anabolikum  zvyšuje tvorbu svalstva, ale aj prirodzenú produkciu mužského hormónu testosterón. Užívanie kotvičníka prináša viac fyzickej sily, vyššiu vytrvalosť, dostatok energie. Okrem toho má skvelý vplyv na psychickú stránku človeka – redukuje negatívne dopady stresu, znižuje pocity napätia, odstraňuje depresívne nálady a napomáha lepšej relaxácií.

Tento „prírodný testosterón“ zároveň zlepšuje produkciu spermií,  lieči mužskú neplodnosť a aj ochorenia prostaty. Ženám pomáha zvyšovať hladinu estrogénu, znížiť množstvo telesného tuku, zvýšiť libido a podporiť chuť na milovanie. Okrem toho je výborným doplnkom výživy v období klimaktéria.

Krpčiarka šípolistá – táto bylina je afrodiziakum. Obsahuje totiž látku icariin, ktorá sa v medicíne využíva aj na liečbu impotencie. Táto aktívna látka sa, podobne ako L-arginin, stará o produkciu oxidu dusnatého, ktorý je nevyhnutný pre mužskú erekciu.

V starej ľudovej medicíne sa táto rastlina podávala aj neplodným mužom a ženám. Okrem toho pomáha riešiť problém predčasnej ejakulácie, zlepšuje prekrvenie intímnych orgánov (tie sú potom citlivejšie, vďaka čomu sa zvyšuje aj chuť na milovanie), ale aj mozgu. Rastlinka je účinná aj pri zvyšovaní imunity.

Ginko Biloba – rastlinu poznáme najmä vďaka jej schopnosti prekrvovať končatiny a mozog, zlepšiť mentálnu aktivitu a pamäť. Zlepšenie krvného obehu a rozširovanie ciev však rieši aj iné problémy. Problémy s erekciou.

Ginko je okrem toho silný antioxidant – chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Osvedčilo sa pri liečbe demencie, astmy, úzkostlivých stavov, predmenštruačnom syndróme či poruche rovnováhy.

Zloženie Aphrodisia V pre mužov:

zloženie aphrodisia v pre mužov

Zloženie Aphrodisia V ultra rapid pre mužov:

zloženie aphrodisia v rapid pre mužov


Zloženie AphrodisieV pre ženy tvorí L-Arginin, koreň rastliny Maca, Krčiarka šípolistá, ale aj extrakt z listov Damiány – rastliny, ktorá sa nachádza v zložení populárneho doplnku na zvýšenie libida Fyto Afroditky Plus.

Damiána (Turnera diffusa) je prírodné afrodiziakum pre obe pohlavia, z ktorého sa v minulosti varili známe odvary lásky. Naši predkovia totiž vedeli, že táto bylina zvyšuje chuť na sex a zlepšuje intenzitu prežívania orgazmu.

Moderné ženy sú vyťažené, preto príde vhod dopriať si aj upokojujúce účinky tento rastliny, ktorá sa zároveň často využíva aj pri liečbe neplodnosti a pri problémoch s otehotnením.

Zloženie Aphrodisie V pre ženy

aphrodisia pre ženy zloženie

Krémy Aphrodisia – pre muža i ženu

Výborným doplnkom liečby pomocou výživových doplnkov tento značky je aj aplikácia krémov:

„XL“ krém pre mužov 50 ml

Zlepšuje a spevňuje erekciu, pomáha zväčšiť a predĺžiť penis

aphrodisia xl na zlepšenie erekcie

Zloženie: voda, Mandľový olej, Olej z Jojoby čínskej, Olej zo semien, Aloa pravá (Aloe Vera) – extrakt, Arnika horská- extrakt, Kyselina citrónová, Ginko Biloba – extrakt, Senovka grécka – extrakt, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Cetyl Alcohol, Glycerín, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ceteareth-12,Ceteareth-20, Ethylhexylglycerin, Butyrospermum Parkii, Alkohol

Pozrieť produkt
„G“ krém pre ženy 50 ml

Zlepšuje prekrvenie intímnej oblasti a zvyšuje citlivosť vagíny i klitorisu

aphrodisia g krém pre ženy

Zloženie: voda, Mandľový olej, Sójový olej, Olej zo semien Jojoby čínskej, Olej z kvetov Nechtíka lekárskeho, Aloa pravá (Aloe vera), Bambucké maslo, Ginko Biloba, Mentol, Ženšen pravý, Vitamín E, Kyselina citrónová, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Alkohol

Pozrieť produkt

Oba krémy sa používajú cca 20 min. pred pohlavným stykom. Aplikujte ich v dostatočnom množstve na intímnu oblasť a jemne vmasírujte. Počkajte do úplného vsiaknutia. Krémy sú dermatologicky testované, nemali by vyvolávať podráždenia pokožky. Pred prvým použitím si však pre istotu spravte test znášanlivosti, ktorý môže odhaliť prípadné alergie.

Dávkovanie a užívanie doplnkov

 • Aphrodisia V pre mužov – 2x 1 kapsula / denne (najlepšie po jedle) alebo 2 kapsuly naraz (cca 60 až 120 min. pred sexom).
 • Aphrodisia V utra rapid pre mužov – 2 kapsuly naraz (cca 60 až 120 min. pred sexom).
 • Aphrodisia V pre ženy – 2x 1 kapsula / denne (najlepšie po jedle)

Kapsule nezabudnite zapiť pohárom vody.

Upozornenia:
Neprekračujte max. dennú dávku 2 kapsuly! Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Cena? V lekárni ich nekúpite

Všetky spomínané doplnky a krémy si objednávajte jedine z oficiálneho eshopu predajcu, prípadne z online lekární, ktoré ho distribuujú.

Nikdy nekupujte otvorený výrobok z  bazárov. V prípade doručenia poškodeného balenia sa obráťte priamo na distribútora.

PRODUKT VEĽKOSŤ BALENIA CENA POŠTOVNÉ
Aphrodisia V pre mužov 60 kapsúl 24,90€ Doručenie zdarma
Aphrodisia V ultra rapid pre mužov 10 kapsúl 14,90€ Doručenie zdarma
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl 24,90€ Doručenie zdarma
Aphrodisia V pre ženy 10 kapsúl 14,90€ Doručenie zdarma
Aphrodisia „G“ krém pre ženy 50 ml 16,90€ Doručenie zdarma
Aphrodisia „XL“ krém pre mužov 50 ml 16,90€ Doručenie zdarma

 

Výrobky série Aphodisia si možno zakúpiť aj v rámci cenovo zvýhodnených balíčkov:

PRODUKT VEĽKOSŤ BALENIA CENA UŠETRÍTE
Aphrodisia V ultra rapid + „XL“ krém pre mužov 10 kapsúl + 50 ml krém 24,90€ + poštovné zdarma 10,40€
Aphrodisia V pre ženy + „G“ krém 10 kapsúl + 50 ml krém 24,90€ + poštovné zdarma 10,40€
Aphrodisia V pre ženy + ultra rapid pre mužov 10 + 10 kapsúl 24,90€ + poštovné zdarma 8,40€
Aphrodisia V pre ženy + Aphrodisia V pre mužov 60 + 60 kapsúl 44,90€ + poštovné zdarma 8,40€
„XL“ krém pre mužov + „G“ krém pre ženy + Aphrodisia V pre ženy 50 + 50 ml + 10 kapsúl 39,90€ + poštovné zdarma 12,30€
„XL“ krém pre mužov + „G“ krém pre ženy + Aphrodisia V ultra rapid pre mužov 50 + 50 ml + 10 kapsúl 39,90€ + poštovné zdarma 12,30€
Aphrodisia V pre ženy + SUPER PRSIA štíhla línia 10 + 10 kapsúl 14,90€ + poštovné zdarma 14,90€

 

Diskusia o Aphrodisii V

O výrobkoch sa veselo diskutuje aj na najznámejších internetových fórach. Osobné skúsenosti a recenzie prípravku Aphrodisia V pre ženy sa dajú nájsť na webe zdravie.sk, na modrom koníkovi, fóre mojasvadba.sk aj na Heureke. Reakcie, na ktoré som narazila, boli veľmi pozitívne, preto môžem tieto výrobky odporúčať s čistím svedomím.

Aphrodisia skúsenosti užívateľov

Čo sa týka doplnkov pre mužov, na heureke som narazila na veľmi pozitívne, ale aj negatívne ohlasy. Problémy s erekciou sú niekedy oveľa vážnejšie než si myslíme, preto je bežné že niektorým pánom doplnok nezaúčinkuje. Každý organizmus je jedinečný, na to netreba zabúdať.

Aké sú alternatívy?

Ak sa obávate, že by vám tento doplnok nepomohol vyriešiť váš problém, potom siahnite po jednom z najpredávanejších doplnkov na spevnenie erekcie.

zerex klasik na erekciu ZEREX Klasik – alternatíva Aphrodisii V ultra rapid pre mužov (rýchla pomoc pri zlyhaní erekcie)

Pozrieť produkt

zerex ultragold ZEREX UltraGold – alternatíva Aphrodisii V pre mužov (dlhodobé užívanie)

Pozrieť produkt

Cena Zerexu môže byť pre niekoho privysoká. Potom odporúčam siahnuť po lacnejších riešeniach – napríklad po tabletách eJoy alebo Erexan.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *