Menactive na zvýšenie testosterónu

Veľmi obľúbenou témou býva ženský prechod, ktorý už ľudia aj odborná literatúra prebrala zo všetkých strán. O mužskom prechode sa toľko nehovorí, ale to neznamená, že nejestvuje. Existuje, len sa o ňom toľko nediskutovalo. Preto muži vítajú, že sa o ich problémoch konečne hovorí, a hlavne, že majú k dispozícii prípravky ako Menactive, ktoré im pomôžu zvládnuť nepríjemné príznaky.

menactive zvýšenie testosterónu recenziaV dnešnej recenzii sa zameriame na hodnotenie prípravku MenActive, určeného nielen na zvýšenie testosterónu. V závere recenzie máte priestor podeliť sa o vaše skúsenosti s týmto prípravkov, prípadne na otázky.

Pozrieť v obchode

Úbytok testosterónu

V podstate už od tridsiateho roku veku mužom klesá hladina testosterónu, čo sa prejavuje rôznymi príznakmi. Napríklad stratou vitality, energie, poklesom libida, ale aj zhoršením kvality kože či vlasov a stratou svalovej hmoty. Spočiatku ide skôr o plazivé príznaky, ktoré nie sú nijako radikálne a pozorovateľné.

Nedostatok testosterónu - zvýšenie testosterónu

Okolo päťdesiatky sa ale prejavia okatejšie. Zrazu je muž unavený, nemá o nič záujem. Najradšej by mal od všetkého pokoj. V posteli to nestojí za veľa, a navyše ani nemá na sex chuť. Na vine je pokles testosterónu. V tomto prípade môže pomôcť užívanie prípravku Menactive.

Účinky Menactive podporte životosprávou

Samozrejme ale nemožno čakať hneď zázraky. Pokiaľ sa bude muž v zamestnaní štvať až do omdletia, neurobí si čas na seba, bude sa stresovať a podceňovať životosprávu, nemôže čakať, že to nejaké tabletky razom zmenia.

Vždy ide o synergický efekt viacerých faktorov. Keď sa ale muž začne venovať sám sebe, potom zloženie prípravku Menactive pôsobí spoločne so starostlivosťou o telo i dušu ako balzam.

V prípravku Menactive nájdete celkom osem prírodných látok, čo treba zdôrazniť. Práve prírodný pôvod látok je dôležitý. Je to vždy lepší variant než chemické syntetické látky.

Zloženie – Čo Menactive obsahuje?

 • Karnitín ( L-karnitín, Acetyl-L-karnitín, Propionyl-L.-karnitín)
 • Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný)
 • Senovka Grécka (Trigonela)
 • Ženšen
 • Zinok
 • Vitamín B6

Všetky tri formy karnitínu patra medzi aminokyseliny. Presun tuku z tukových buniek do svalových umožňuje práve karnitín. Ukazuje sa, že karnitín z potravinových doplnkov zvyšuje jeho množstvo vo svaloch.

Karnitín preto pomáha spaľovať tuk, čo je dôležité, pretože muži počas andropauzy niekedy môžu pribrať a tieto látky tomu môžu v kombinácii s pravidelným pohybom pomerne účinne zabrániť.

Extrakt z kotvičníka reguluje hladinu testosterónu. Vďaka nemu stúpa hormonálna aktivita, libido a chuť na sex. Pohlavné orgány fungujú tak, ako by mali. Kotvičnik, známy aj ako Tribulus, tiež podporuje obranyschopnosť organizmu.

extrak z kotvičníka zemného -tribulus terrestris

Pískavica grécke seno priaznivo ovplyvňuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Zároveň je antioxidantom, ktorý dokáže chrániť bunky pred pôsobením voľných radikálov.

Ženšen je už od vekov považovaný za prírodné afrodiziakum. Podporuje životnú energiu a sexuálnu aktivitu.

Zinok prispieva k syntéze DNA, podporuje plodnosť. Takisto pomáha stabilizovať hladinu testosterónu. Zúčastňuje sa mnohých chemických reakcií v organizme.

Vitamín B6 zmierňuje únavu a vyčerpanie. Zaisťuje normálny energetický metabolizmus a pomáha k správnemu fungovaniu nervovej sústavy.

Andropauza je zásah do psychiky!

A čo hovoria skúsenosti ľudí užívajúcich Menactive? Muži, ktorí ho vyskúšali, udávajú pozitívnu zmenu. Odporúčajú užívať už pri prvých príznakoch andropauzy, teda určite už okolo 30. roku veku.

Sľubným efektom produktu Menactive je práve zvýšenie testosterónu. V tomto prípade je to však tak, že u niekoho pomáha hladiny testosterónu obnoviť, ale u iného skôr zastaviť jeho rýchle znižovanie.

Nikto už dnes nepochybuje o tom, že pokles hormónu znamená zároveň zásah do psychiky. Preto Menactive pomáha aj pri zlej nálade spôsobenej práve kolísaním hormonálnej hladiny. Mnoho mužov na sebe pozoruje pozitívny efekt aj z tohto pohľadu.

Prírodná náhrada steroidov

Samozrejme, recenzie užívateľov prípravku Menactive zhodne tvrdia, že prírodu nezastavíte. Pozitívnym efektom je ale podľa mnohých užívateľov práve prírodný pôvod látok.

Niektorí muži sa netaja tým, že je tento produkt často tiež súčasťou kulturistických šatní. Športovci ho užívajú kvôli tomu, že pomáha zabrániť úbytku svalovej hmoty spôsobenej vekom.

Z pochopiteľných zdravotných dôvodov nikto rozumný nemá záujem nasadiť anabolické steroidy a radšej sa obzerá po nejakom prírodnom produkte, ktorý predstavuje práve Menactive. V takomto prípade ide rozhodne oveľa lepší variant, pretože úskalia užívanie steroidov veľa ľudí pozná.

Skúsenosti z diskusného fóra

Prebehla som recenzie a diskusné fóra. Väčšina hodnotení je pozitívnych. Účinné látky obsiahnuté v tomto produkte (tribulus terrestris, ženšen…) sú overené časom.

MenActive - skúsenosti a recenzie z heureky

Dávkovanie, cena a záverečné hodnotenie

Odporúčané dávkovanie prípravku Menactive sa pohybuje na úrovni 1-2 kapsúl denne, takže balenie 60 kapsúl vydrží 1-2 mesiace. Žiadne tabletky nie sú samospasiteľné, takže je vhodné dodržiavať aspoň trochu zdravý životný štýl. Potom sa efekty sčítajú.

Prípravok Menactive môžete užívať aj dlhodobo a nie sú známe žiadne jeho interakcie s inými doplnkami výživy alebo liekmi. Cena produktu Menactive sa pohybuje od 10 do 12 €, čo je fajn, keď zoberieme do úvahy, že jedno balenie vám vydrží dva mesiace.

Cena MenActive a dávkovanie

2 thoughts on “Menactive na zvýšenie testosterónu

 1. Peter says:

  Menactive mám vyskúšaný. Je to super produkt. Začal som ho užívať a už po týždni som sa cítil oveľa lepšie, plný energie. Zachvílku ukončím druhý mesiac užívania a asi si dám prestávku na chvílku. Naozaj mi to zlepšilo život. Predtým som sa snažil zmeniť životosprávu, začať cvičiť a tak. Viem že je to postačujúce. Ale nevedel som vydržať, nemal som chuť a silu na to. Ked som začal užívať menactive, zmenilo sa to. Asi sa naozaj zvýšil testosterón, začal som behávať a zdravšie sa stravovať. Ono to je celé prepojené. Odporúčam

 2. Martin says:

  Kupil som si to hlavne kvoli dobrej cene v pomere k obsahu tribulusu. Tribulus uzivam dlhodobo a pomaha mi. Vyskusal som uz rozne pripravky obsahujuce tuto zlozku a menactive je jeden z najlepsich vyzivovych doplnkov. Mozem odporucit

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *