LibidoUP – zvýšenie libida

Na mojom webe som už písala o kozmetike Lovely Lovers, ktorá vyrába jeden z najobľúbenejších gélov na znecitlivenie penisu. Táto kozmetika má však oveľa širší záber a som naozaj rada, že nezabúda ani na ženy. Práve pre ne je určený produkt LibidoUP, ktorý sa vyrába vo forme gélu aj spreju. Tento výrobok je určený na podporu ženského orgazmu a zlepšenie jeho intenzity.

Dnes vám prezradím, ako zaúčinkoval na mne. Tento výrobok nie je vôbec drahý a preto som sa  rozhodla vyskúšať ho na vlastnej … koži.

LibidoUp recenzia a skúsenosti - zvýšenie libida

Účinky – Zvýšenie libida pre ženy

Sprej aj gél má rovnaké zloženie, ktoré vám charakterizujem neskôr. Ja osobne som si zvolila formu gélu iba z jediného dôvodu – pretože ide zároveň aj o lubrikačný gél. To je však iba bonus, LibidoUp som si samozrejme objednala kvôli iným účinkom:

  • Zvýšenie chuti na milovanie – zvýšenie ženského libida
  • Rýchle prekrvenie pohlavných orgánov ženy
  • Oveľa intenzívnejší orgazmus
  • Lepšie zvlhčenie vagíny
Viac o účinkoch

 

Prírodné zloženie bez chémie

Už mnoho rokov sa snažím šíriť a vzdelávať o liečbe prírodnými produktmi. O sile prírody a účinku rôznych rastlín mi od malička rozprávala moja babka, ktorá sa dožila krásnych 76 rokov. Aj ja preto preferujem prírodné produkty a po chémií siaham až vtedy, keď je to naozaj nevyhnutné.

Práve preto ma potešilo, že som narazila na 100% prírodný lubrikant, ktorý je výborný aj na zlepšenie ženského orgazmu. Obsahuje tieto 2 zložky:

L-arginín – veľmi známa aminokyselina, o ktorej ste sa už určite dočítali aj na mojom webe. Ide totiž o látku, ktorá dokáže zlepšovať prietok krvi v cievach a teda aj v pohlavných orgánoch ženy. Práve L-arginín je zložka, ktorá sa stará o zvýšenie citlivosti klitorisu, ale aj vnútornej časti vagíny. Vďačíme mu za intenzívnejší zážitok a oveľa výraznejší orgazmus.

Táto látka sa používa aj v mužskom svete – nájdeme ju v zložení tých najlepších erekčných tabletiek na trhu. Okrem toho sú doplnky s touto aminokyselinou súčasťou „jedálnička“ športovcov aj kulturistov.

Ženšen – obľúbené afrodiziakum a rastlina dlhovekosti. Ženšen je výborným liekom na obnovu poškodených tkanív, okrem toho však dodáva potrebnú energiu, ktorá nám častokrát chýba aj v posteli. Odstraňuje únavu a tým predlžuje milovanie. Ženšen dokáže účinne zvýšiť libido, preto by ste si ho mali v prípade potreby dopriať aj v inej forme.

LibidoUp produkty boli dermatologické testované, nemali by preto vyvolávať negatívne reakcie a ani podráždenie kože. Napriek tomu odporúčam vykonať test znášanlivosti (aplikovať malé množstvo géludo lakťovej jamky a počkať – ideálne aj 24 hodín – či sa neobjaví začervenanie alebo vyrážka).

Zobraziť detailné zloženie

 

Intenzívnejší orgazmus pre ženy

Jednoducho pre každú z nás, ktorá cíti, že si zaslúži viac. Ženský orgazmus je prirodzená súčasť pohlavného styku, nie vždy je však tak intenzívny, ako by sme si priali. Gél LibidoUP podľa výrobcu pomáha aj dámam, ktoré majú problém dosiahnuť orgazmus ako taký.  Hoci ide o prírodný produkt, ja osobne by som ho pre istotu odporučila dospelým ženám vo veku 18+.

LibidoUp pre ženy na podporu libida

Cena LibidoUp gélu a spreju?

Cena gélu je podľa môjho názoru celkom výhodná, nakoľko ide o prípravok 2 v 1. Za 150 ml balenie zaplatíte 28€. Na jedno použitie ho neminiete veľa, vydrží mesiace.

Sprej je lacnejší, stojí 26€. Má však aj menší objem (50 ml). Podľa mňa sa ale určite oplatí priplatiť si za gél, ktorý sa toľko nerozteká a určite sa aj jednoduchšie aplikuje.

LibidoUp cena v obchode

Ako zaúčinkoval na mne?

Na tento výrobok som sa tešila, nakoľko už roky prezentujem pozitívne účinky prírodných doplnkov na intímne zdravie ľudí. LibidoUP gél dorazil 3. deň po odoslaní objednávky v balíčku bez akýchkoľvek reklám, ktoré by niečo napovedali o obsahu zásielky.

S partnerom sme ho vyskúšali hneď večer. Už pár minút po aplikácií som pocítila príjemné teplo a hneď som vedela, že sa niečo deje. Takéto pocity sú znakom rozťahovania ciev a toho, že sa zvyšuje prítok krvi do intímnych partií.

Gél má výborné lubrikačné účinky, svojou kvalitou môže pokojne konkurovať známym značkám. Ja osobne som s dosahovaním orgazmu nikdy nemala problém, po pár týždňoch používania sa mi však zdalo, že sa moje vyvrcholenie o pár sekúnd predĺžilo a rozkoš bola naozaj intenzívnejšia.

LibidoUp - zloženie (l-arginine)

Môj názor na výrobok

Lovely Lovers LibidoUp pre ženy sa mi naozaj páči, plánujem si objednať ďalšie balenie. Okrem vyššie popísaných účinkov, ktoré som si osobne overila, sa mi páči aj to, že na bielizni nezanecháva žiadne škvrny (tak, ako niektoré lacnejšie lubrikanty).

Ak ste výrobok už vyskúšali, potom sa určite pochváľte so svojou osobnou recenziou.

Upozornenie: Dostala sa ku mne informácie, že sa v internetových bazároch predávajú napodobeniny tohoto produkty, ktoré nemajú rovnaké zloženie. Vždy nakupujte iba v overených obchodoch. Odporúčam intimnenakupy.sk

One thought on “LibidoUP – zvýšenie libida

  1. Veronika says:

    Ďakujem za recenziu, práve som objednala. Neplánujem to ale partnerovi povedať, trocha sa hanbím. Myslíte, že si to všimne, ked to použijem?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *