Vigrax – recenzia na najlacnejšie tabletky na erekciu + skúsenosti

Najlacnejšie dostupné tabletky určené na podporu erekcie, takto by sa dal charakterizovať prípravok so značkou Vigrax. Ide o prírodné tabletky určené na dosiahnutie lepších výsledkov pre mužov, ktorí chcú dosiahnuť pevnejšiu a najmä trvácnejšiu erekciu. Vzhľadom na charakter tabliet, na ich kúpu nie je potrebný lekársky predpis.

Prípravok je určený prakticky pre všetkých mužov a jeho zloženie ako aj účinky sú veľmi podobné iným obdobným tabletkám na trhu. Vigrax však nie je až tak známy, no snaží sa to kompenzovať zaujímavou cenou.

Vigrax na erekciu

Účinky Vigrax-u

Čo pre mužov teda Vigrax ponúka? Základom je komplexné zlepšenie erekcie a stoporenia. Napriek tomu, že tabletka určite nie je liek, keďže neobsahuje žiadnu farmakologickú účinnú látku, môže vďaka svojmu zloženiu pomôcť pri nedostatočnej erekcii. Na zvýšenie libida príliš vplyv nemá, aj keď určitý nepriamy účinok tam byť môže.

Podľa zloženia teda môže Vigrax ponúknuť:

 • zlepšenie príliš slabej erekcie
 • zlepšenie prekrvenia pohlavného údu
 • predĺženie kvalitnejšieho stoporenia
 • podporu sexuálneho zdravia
 • zlepšenie výdrže v posteli

Vigrax na erekciu - najlacnejšie tabletky

Podľa samotného výrobcu by prvé účinky mali nastúpiť počas prvých dní užívania, ale vzhľadom na to, že ide o podporný výživový doplnok, na viditeľné prejavenie vplyvu si treba počkať. Vigrax bol podľa výrobcu testovaný v rozsiahlych štúdiách a podľa nich dokáže mužom s nedostatočnou erekciou pomôcť.

Zloženie

Základom zloženia každej jednej tabletky je trojica prírodných látok považovaných za účinné prostriedky v boji s problematickou erekciou a stoporením. Vo Vigraxe sa nachádza extrakt Kotvičníka zemného, extrakt Ženšena a až 1000 mg aminokyseliny L-Arginín. Kombinácia týchto látok má potenciál vplývať pozitívne na mužskú potenciu.

Vigrax na erekciu

Poďme sa pozrieť na uvedené látky bližšie:

Kotvičník zemný: Tribulus Terrestris je známa rastlina pozitívne vplývajúca na hladinu testosterónu v tele a tiež na zlepšenie cirkulácie krvi, čo má dôležitý vplyv tak na zlepšenie nástupu erekcie, ako aj na zvýšenie sexuálnej chuti. Ide o skvelé prírodné afrodiziakum.

kvet kotvičníka - tribulus terrestris

Ženšen: Tradičná rastlina využívaná veľmi hojne v ázijskej medicíne je známa najmä svojimi účinkami proti únave a na zlepšenie duševnej aj fyzickej výkonnosti a vitality. Podporuje tiež lepšiu sexuálnu výkonnosť a tiež dlhšiu výdrž, nakoľko stimuluje lepšie prekrvenie penisu.

L-Arginín: Táto aminokyselina je využívaná aj v doplnkoch pre športovcov a to pre stimuláciu účinku oxidu dusnatého v tele, vďaka čomu prichádza k zlepšeniu prietoku krvi drobnými cievami. To má vplyv na zlepšenie stoporenia a aj na predĺženie kvalitnej erekcie.

Podporné a doplnkové látky:Okrem vyššie uvedených prírodných účinných látok pôsobiacich priaznivo najmä na samotné stoporenie sa vo Vigraxe nachádzajú aj niektoré doplnkové zložky a to stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza a colloidal silica.

Vigrax na erekciu - recenzia

Užívanie a dávkovanie Vigrax-u

Samotný výrobca tvrdí, že podmienkou úspešnosti je správne dávkovanie najmä dlhodobé užívanie. Toto určite platí, na úvod sa viditeľné účinky dostavia len v málo prípadoch. Riešením však nie je ani prekračovať maximálnu dennú povolenú dávku, na vyššiu účinnosť to určite vplyv mať nebude.

Čo sa týka užívania, postupujte nasledovne:

 • odporúčaná denná dávka sú 2 tabletky
 • nespomína sa, že by ste ich mali užívať v nejakom časovom intervale, najlepšie bude zrejme dávkovanie jednej tabletky ráno a jednej večer
 • tabletku stačí zapiť vodou, najlepšie je užívanie pred jedlom
 • kombinovanie s alkoholom je možné, ale nepreháňajte to
 • užívanie by malo byť aspoň 1 mesiac, no sú prípady, že sa žiadané účinky neobjavili ani po dlhšej dobe, je to veľmi individuálne

Vigrax na erekciu - zvyšuje libido

Nežiaduce účinky a kontraindikácie

Ako to už býva pri podobných prípravkoch s prírodným zložením, ich silnou zbraňou je absolútne minimum vedľajších a negatívnych účinkov. Jediné, čo môže hroziť, sú možno menšie bolesti hlavy či tráviace problémy na úvod, ale je to ojedinelé a rýchlo to pominie.

Problémom však môže byť precitlivenosť alebo alergická reakcia, vtedy užívanie prerušte a poraďte sa s lekárom či lekárnikom o ďalšom postupne. Vigrax by ste nemali užívať, ak trpíte nejakým závažnejším kardiovaskulárnym ochorením alebo problémom s tlakom.

Vigrax účinky na erekciu

Kde kúpiť a kde je najlepšia cena

Najlepšou cestou, ako získať výhodnú cenu a záruku, že kupujete skutočne originálny prípravok, je kúpa priamo od oficiálneho distribútora. Vigrax má svoje zastúpenie aj u nás a tak môžete priamo cez internet kúpiť z oficiálneho e-shopu také balenie, aké potrebujete. Doručenie je diskrétne a promtné.

Cena Vigraxu je jeho najväčší tromf:

 • pri jednom balení so 60 kapsulami je cena 39 €, takže jednodenná dávka stojí 1,3 €
 • ak by ste chceli užívať na prvý krát Vigrax dlhšie, skúste trojbalenie za 79 €
 • najvýhodnejšie je balenie 6 Vigraxov až na pol roka, kde zaplatíte 119 €
 • práve pri najväčšom balení je cena za jednu dennú dávku najnižšia, len 0,66 €

vigrax - kde kúpiť

Aké sú ešte iné alternatívy

Pokiaľ by u vás Vigrax neúčinkoval podľa predstáv, čo sa pokojne môže stať, odporúčam skúsiť iné podobné prípravky, no už známejšieho a zvučnejšieho mena. Istotou je napríklad Zerex, ktorý je jednotkou na trhu a ponúka až tri rôzne typy tabliet podľa toho, či chcete napríklad aj predĺžiť erekciu alebo sa zamerať viac na libido.

Druhou alternatívou je značka eJoy, ktorá k nám prišla pred dvoma rokmi z Veľkej Británie. V tomto prípade ide tiež o prírodný prípravok, ktorý účinkuje komplexne na erekciu aj zvýšenie chuti na sex a navyše má veľmi príjemnú cenu.

Recenzie a skúsenosti s Vigrax-om

Skúsenosti mužov s Vigraxom sú rôzne. Niektoré recenzie a hodnotenia, napríklad na Heureke, sú k tabletkám negatívne, najmä pre nedostatočnú účinnosť. Tu však treba povedať, že napríklad za týždeň sa toho ešte príliš mnoho spraviť nedá, najmä nie s tabletkami s čisto prírodným zložením.

Ja osobne hodnotím Vigrax realisticky. Ide naozaj o najlacnejšie tabletky, takže v kvalite sa nízka cena musí prejaviť. Počet účinných látok je trocha chudobnejší, tomu zodpovedá aj intenzita účinkov.

vigrax recenzia a skúsenosti

Vyššie spomínaný Zerex alebo eJoy majú zloženie nepomerne bohatšie a preto v ich prípade sú nástup aj intenzita účinkov o poznanie lepšie. Ak máte vážnejšie problémy spotenciou, budú práve tieto značky podľa mňa stávkou na istotu a sklamanie, ktoré by mohlo prísť pri Vigraxe, by u nich určite hroziť nemalo.

vigrax recenzia a skúsenosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *