Aké máte skúsenosti so Zerexom?

Otázka: Aké máte skúsenosti so Zerexom?

Odpoveď: O zerexe si môžete prečítať viac aj v mojej recenzii.

Ide hlavne o to, čo očakávate. Tento výrobok je špecifikovaný ako doplnok stravy. Obsahuje prírodné látky, ktoré by mali stimulovať erekciu tým, že pôsobia na rôzne oblasti. Opakujem “Mali by stimulovať” . To je rozdiel medzi doplnkom stravy a liekom. Napríklad Viagra je liek, ktorý obsahuje účinnú látku Sildenafil. Tá nie že by “mala pôsobiť” na zlepšenie erekcie ale ona naozaj pôsobí. Rozširuje cievy a tak zabezpečí lepšie prekrvenie a erekciu.

Doplnky stravy väčšinou obsahujú afrodiziáká a stimulanty testosterónu. Najčastejšie v ich zložení nájdete koreň Maca, Tribulus Terrestris a L-Arginín. Zloženie konkurenčných prípravkov na erekciu sa líši len minimálne, zato cena je veľmi rozdielna. Neplatí v tomto prípade pravidlo, že čím drahší doplnok, tým účinnejší.

 

Skúsenosti reálnych užívateľov aj vo videu

Aké máte skúsenosti so Zerexom? 5.00/5 z 2

Pozrite si aj ďalšie moje recenzie

Comments

  1. Za mňa hovorím Áno. Mne zerex pomohol. Nemal som extra problémy, ale teraz je erekcia oveľa pevnejšia. môj malý kamoš je ako keby oveľa viac napumpovaný. Cítim tlak.

  2. Zerex je proste paráda! Porovnajte si cenu napr. s viagrou hej. 12 tabliet za 29€ je bomba. Mne to tak isto silnejšie účinkuje na druhý deň ale iné negatívum na zerexe nemám. Skúšal som len klasik, ostatné dva produkt ynie, tak sa neviem vyjadriť na ich účinnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>