SexUp silné tekuté afrodiziakum pre mužov aj ženy

Slávne „španielske mušky“ už dávno nie sú v móde a tak sa mi do rúk dostalo tekuté afrodiziakum SexUp určené tak pre mužov, ale najmä pre ženy. Táto značka bola pre mňa pomerne neznáma, no fakt, že výrobok je 100 % prírodného charakteru a obsahuje výťažky rastlín považovaných za afrodiziak, je pozitívny.

Ešte zaujímavejšia je forma, nakoľko ide o tekuté afrodiziakum, takže nie o klasické tabletky. Užívatelia takýto netradičný nápad určite ocenia ako príjemnú zmenu, aj keď v konečnom dôsledku na forme až tak nezáleží.

tekuté afrodiziakum sexup

Ukázať v obchode

Účinky SexUp Aphrodisiac

Tekuté afrodiziakum SexUp je určené v prvom rade na zvýšenie chuti na sex. Takto bol prípravok navrhnutý a nezáleží na tom, či ho budú užívať ženy alebo muži. Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby pôsobilo na všetky možné príčiny nižšieho libida bez ohľadu na pohlavie, no prípravok má oveľa viac účinkov.

Konkrétne pôsobí SexUp kladne na:

 • plodnosť
 • sexuálne zdravie a sexualitu
 • u mužov aj na erekciu
 • podporu fyzickej aktivity a vitality
 • správnu činnosť kardiovaskulárneho systému
 • zníženie únavy a vyčerpania
 • normálnu činnosť svalov
 • a aj na duševnú pohodu a zmiernenie stresu

Prípravok je vyrábaný v Českej republike, kde je riadne notifikovaný na príslušnom Úrade verejného zdravotníctva. Rovnako tak získalCertifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu.

Zloženie

V SexUp tekutom afrodiziaku nájdete jedine a len prírodné látky. Sú tu najmä výťažky a extrakty zo známych rastlín používaných aj v prípravkoch na lepšiu potenciu pre mužov, ktoré sú doplnené o vitamíny a aminokyseliny. Dominantnou je aminokyselina L-Citrulín, ktorá je najväčší akcelerátor lepšieho prekrvenia pohlavnej sústavy.

Pozrime sa na tie najdôležitejšie látky detailnejšie:

 • L-Citrulín: Táto aminokyselina sa nachádza v jednej dennej dávke v objeme až 2000 mg a tvorí tak jej podstatnú časť. Úlohou aminokyseliny v tele je podporovať lepšie prekrvenie a ide o jednu z dôležitých častí pre stimuláciu oxidu dusnatého.
 • Maca: Známa peruánska rastlina považovaná za jedno z najlepších afrodiziak ma pozitívny vplyv na mužskú potenciu, ženskú frigiditu, sexuálne funkcie a najmä libido. V SexUp tekutom afrodiziaku je jej až 500 mg a je to ako extrakt v pomere 10:1.
 • Damiana: Bylina veľmi populárna najmä v strednej Amerike sa nachádza v prípravku rovnako v objeme 500 mg a v extrakčnom pomere 5:1. Je dôležitá pre dobrý sexuálny apetít, posilňuje telo, prispieva k fyzickej pohode a podporuje bdelosť a energickosť.
 • Muira Puama: Extrakt tejto rastliny považovanej už Amazonskými indiánskymi kmeňmi za tradičnú rastlinu podporujúcu erekciu a potenciu sa nachádza aj v SexUp afrodiziaku. V exktrakčnom pomere 4:1 je tu zastúpená v objeme 300 mg.
 • Panax Ginseng: Ženšen pravý, ako túto rastlinu poznáte zrejme u nás, je pre svoj pozitívny vplyv na fyzickú aj mentálnu výkonnosť tiež súčasťou prípravku. Rovnako tak podporuje sexuálne funkcie, erekciu a pomáha prekrveniu pohlavných orgánov u muža aj ženy.

certifikát o zdravotnej bezpečnosti

Užívanie a dávkovanie SexUp Aphrodisiac

Užívanie SexUp je vďaka veľmi silnej koncentrácii účinných prírodných látok až v objeme 3.180 mg v jednej dennej dávke veľmi jednoduché. Tekuté afrodiziakum stačí užiť raz denne, na rozdiel od mnohých konkurenčných prípravkov. Tie obsahujú totiž príliš nízke koncentrácie dôležitých látok a je potrebné užívať ich vo väčšom množstve.

Čo sa týka užívania, treba sa držať nasledovných pravidiel:

 • maximálna denná dávka je jedna ampulka s tekutým afrodiziakom
 • užitie by malo byť zhruba 60 minút pred plánovanou sexuálnou aktivitou
 • ampulku treba pred použitím pretrepať
 • užitie je jednoduché, ampulku otvoríte a vypijete
 • prípravok nie je potrebné zapíjať, ale ak chcete, môžete tak spraviť s džúsom
 • ideálne je dlhodobejšie užívanie, na čo sa hodí väčšie a výhodnejšie balenie

Nežiaduce účinky a kontraindikácie

Vzhľadom na prírodné a prirodzené zloženie pre ľudský organizmus sa s tekutým afrodiziakom SexUp nespájajú vedľajšie účinky, ktoré by mohli brániť jeho užívaniu. Skúsenosti ukazujú, že by nemali hroziť žiadne bolesti hlavy či tráviace potiaže.

Ak by sa ale u vás vyskytla alergická či precitlivená reakcia na niektorú zložku, prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom či lekárnikom o ďalšom postupe. Poradiť o užívaní vopred by ste sa mali aj vtedy, ak ste prekonali nejaké vážnejšie kardiovaskulárne problémy.

afrodiziakum - nápoj lásky

Kde kúpiť a kde je najlepšia cena

Najjednoduchšie kúpite tekuté afrodiziakum SexUp Aphrodisiac cez internet. Je to najvýhodnejšie z pohľadu ceny a zároveň najpohodlnejšie. Vďaka vysokej koncentrácii účinných zložiek nemusíte užívať nadmerné množstvo tohto prípravku, čo v konečnom dôsledku šetrí peniaze.

Ak sa bavíme o cene, tak:

 • jedno balenie obsahujúce 5 x 25 ml afrodiziaka stojí28 €
 • denná dávka tak stojí 5,60 €

Na nákup odporúčam eshop intimnenakupy.sk, kde môžete využiť aj akciu 2+1 zdarma, takže za 56 € získate až 15 dávok, kde je cena za jednu dennú dávku len 3,7 €. Navyše, eshop mám overený a doručenie je rýchle a bez akýchkoľvek problémov.

silné afrodiziakum pre mužov aj ženy

Aké sú ešte iné alternatívy

Ak by ste uvažovali o alternatíve, mne sa osvedčila ešte značka Aphrodisia, konkrétne Aphrodisia „V“ pre ženy. Ide o výživový doplnok špeciálne určený najmä na posilnenie libida a chuti na sex, ktorý je určený špeciálne pre ženy na udržanie ich zdravého sexuálneho apetítu. Veľmi sa mi páči prírodné zloženie, ktoré je namixované presne pre potreby žien.

Aphrodisia si môžete vybrať buď ako balenie s 10 kapsulami za 14,90 €, alebo ako väčšie balenie so 60 kapsulami, ktoré stojí len 24,90 €. Odporúčam nákup priamo v eshope výrobcu, kde je to najvýhodnejšie.

aphrodisia V pre zeny

Ukázať v obchode

Recenzie a skúsenosti so SexUp Aphrodisiac

SexUP Aphrodisiac u mňa zafungovala hneď na prvý krát, hoci viditeľnejšie výsledky sa prejavili až po užití celého balenia s 5 dávkami tekutého afrodiziaka. Nakoľko som bola spokojná, objednala som si aj ďalšie balenia a tu odporúčam vám, aby ste rovno siahli po tom najväčšom možnom hneď na úvod, nakoľko ušetríte.

Čo sa týka skúseností iných, napríklad na známom portály Heureka som našla len zopár recenzií a hodnotení, ktoré produkt príliš nechválili. Pravdou je, že aby sa účinky naozaj dostavili, treba si počkať a nie u každého budú rovnako intenzívne.

Ako alternatívu môžete teda skúsiť spomínanú Aphrodisiu „V“ určenú špeciálne pre ženy. Toto afrodiziakum sa mi osvedčilo tiež a je vhodné pre tie ženy, ktoré uprednostňujú klasickú tabletkovú formu. Ja osobne odporúčam tak prvú, ako aj druhú možnosť, výber je len na vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *