Vákuové pumpy na zväčšenie penisu

Ak patríte do časti mužskej populácie, ktorým sa ich úd nezdá dostatočne veľký, možno uvažujete o zväčšení penisu. Základných metód, ktorými je toho možné dosiahnuť, je 6. Patria sem tabletky na zväčšenie penisu, extendery, vákuové pumpy, hydro pumpy, operácie a cvičenia. Niektoré metódy sú efektívnejšie viac, iné menej. Treba si správne vybrať, inak vyhodíte peniaze za zbytočnosť.

My sa dnes pozrieme na vákuové pumpy. Aj na tie klasické, aj na vodné, takzvané hydropumpy. Povieme si o ich výhodách a nevýhodách a porovnáme ich s ostatnými možnosťami na zväčšenie penisu.

 

 

Klasická verzus vodná pumpa

Obe tieto varianty majú rovnaký cieľ a tým je zväčšenie penisu. Dokážu to obe, ale vodná pumpa rýchlejšie a efektívnejšie. Pri použití vodnej vákuovej pumpy odpadá potreba použitia lubrigačného gélu a tým odpadajú aj náklady spojené s používaním. Je treba ale povedať, že hydro vákuová pumpa je niekoľkonásobne drahšia ako tá klasická. Zvýšená investícia sa ale oplatí.

Druhou výhodou vodnej pumpy je bezpečnosť. Podtlak v pumpe je výraznejší a tým sa skracuje doba použitia na pár minút. Klasická vákuová pumpa môže spôsobiť začervenania kože alebo aj dočasné červené fľaky. Pri Vodnej pumpe tento problém nie je.

 

Prečo používať vodnú vákuovú pumpu

Tento prípravok využívajú najme muži, ktorí chcú dosiahnuť trvalého zväčšenia svojho penisu. Výrobok má ale oveľa širšie použitie. Podtlak, ktorý je hlavným stimulátorom zväčšovania objemu pohlavného údu, spôsobuje lepšie prekrvenie. Pri pravidelnom používaní sa môžu takto vyriešiť aj slabšie a stredné problémy s erekciou. A lepšia erekcia zároveň odďaľuje ejakuláciu.

Takže ak si to zhrnieme, vodné vákuové pumpy zväčšujú penis, skvalitňujú erekciu a odstraňujú problémy s predčasnou ejakuláciou.

 

porovnanie možností na zväčšenie penisu pre zväčšenie porovnania klikni na obrázok 

 

Aquaman penis pump

Prvou pumpou, o ktorej si povieme je pumpa s názvom Aquaman. Ide o klasickú vodnú pumpu na zväčšenie penisu, ktorá sa síce nevymyká priemeru ale jej výhodou je použitie veľmi kvalitných materiálov. Môžete si tak byť istý, že vám pomôcka bude bezproblémovo slúžiť veľmi dlho.

Ako každá pumpa, aj Aquaman zväčšuje penis aj do šírky aj do dĺžky. Výrobca sľubuje zväčšenie dĺžky až do 40% . Podľa mňa je táto hodnota trošku prehnaná. Reálne očakávajte tak 3-4 centimetre trvalého zväčšenia po 3 mesiacoch používania. Zväčšenie obvodu sa bude pohybovať v rozhraní 0,5 až 1,5 cm.

 

aquaman

 

Základné výhody pumpy Aquaman

  • Zväčšuje penisu
  • Udržuje penis v dobrej kondícii
  • Zlepšuje prekrvenie a tým zvyšuje silu erekcie
  • Zvyšuje sexuálnu výdrž a výkon
  • Trvalé výsledky

Cena tohto výrobku je v čase publikácie tohto článku 80€. Zakúpiť si ju môžete na stránke http://69lab.sk/zvacsenie-penisu/aquaman-vodna-crpalka-sk.html .

 

 

Bathmate hydropumpa

Druhým výrobkom, o ktorom bude reč, je produkt s názvom Bathmate. Ide o napredávanejší produkt tohto druhu u nás ale i v zahraničí. Teší sa veľkej obľube svojich vlastníkov a na internete nájdete na neho len samé kladné ohlasy. Je preto veľmi pravdepodobné, že funguje výborne.

bathmate velkosti

 

Bathmate je v ponuke v rôznych prevedeniach. Základná séria je určená pre začiatočníkov, ktorí s vodnou vákuovou pumpou iba začínajú. Používať ju môžu samozrejme dlhodobo a nie je potrebné prechádzať na vyššiu verziu. Ak si ale túto hračku zamilujete, môžete prejsť na sériu označenú ako Hydromax. Tá dokáže vytvoriť o 30% vyšší podtlak a vy môžete prejsť v procese zväčšovania vášho penisu zase o úroveň vyššie. Poslednou kategóriou je Bathmate hydromat extreme. Tá je určená pre pokročilých. Všetky tieto série sú dostupné v dvoch veľkostiach, základnej a XL.

 

Videoprezentácia

 

 

Jednotlivé pumpy značky Bathmate sa od seba cenovo líšia. V čase publikácie tohto článku bola cena Hydro pumpy Bathmate Hercules Aqua Blue približne 80€ a cena Bathmate Hydromax X30 110€. Treba si dať ale pozor na falzifikáty, ktorých je dnes čím ďalej, tým viac. Zvoľte radšej overený obchod, napríklad http://www.intimnenakupy.sk/produkty-pre-muzov/zvacsenie-penisu-produkty alebo ten, v ktorom ste už niekedy nakupovali.

 

 

 

Skúsenosti, tipy a diskusia

Dúfam, že ste sa dozvedeli o vodných vákuových pumpách trocha viac. Ak máte s týmto typom výrobku skúsenosti, podeľte sa o ne prosím v komentároch pod týmto článkom. Diskusia je otvorená a budem rád, ak sa budete pýtať, komentovať, hodnotiť. Pozitívne aj negatívne komentáre sú vítané.

 

 

Vákuové pumpy na zväčšenie penisu 3.41/5 z 44

Pozrite si aj ďalšie moje recenzie

Comments

  1. ja mam skusenosti len s klasickou vakuovkou, ale chystam sa na vodnu. klasicka je ale tiez super, len ta ma iba docasne vysledky

  2. BathMate mám vyskúšané, pomohlo. Potreboval som hlavne do šírky a podarilo sa. Na dĺžku asi tak 2 cm. Skombinoval som to potom ešte s vimaxom a pribudol ešte 1 cm. Zatial sa to drží vyše roka, dúfam, že už tak zostane nastálo.

  3. Nenastava pri pouzivani vakuovej pumpy z dlhodobeho hladiska problem s pevnostou penisu? Myslim ze ci nie je potom taky ochabnuty trosku? Na internete je toho vela a prave toto sa casto krat spomina.

  4. Mam odskusane tablety X-tra size stredne balenie.Stalo to asi 110e a nezaznamenal som ani centimeter naviac ani na dlzku ani na sirku.Vobec nic,ziadna zmena.Mam rovnaky ako predtym.Takze je to len marketing.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>