Španielske mušky cena v lekárni

Kde všade sa dajú kúpiť Španielske mušky? Predsa v lekárni, v online eshopoch alebo kamenných predajniach s intímnymi pomôckami pre dospelých.

Ide o syntetickú náhradu pôvodného jedu, kantaridínu, ktorý obsahuje muška Pľuzgiernik lekársky. Toto obľúbené afrodiziakum si možno dopriať už za pár EUR.

Čo ovplyvňuje ich cenu?

Cena Španielskych mušiek v lekárni sa pohybuje od cca 5€. Cenu samozrejme ovplyvňuje veľkosť balenia (15 ml, 30 ml, 50 ml …) a aj to, kto produkt vyrába. Ide najmä o zahraničné farmaceutické spoločnosti, ktoré svoj výrobok distribuujú do celého sveta.

Účinky niektorých Španielskych mušiek sa zvyknú označovať aj slovom “Extra”. Nie vždy však ide o niečo silnejšie. Účinky konkrétneho výrobku si najlepšie otestujete sami na sebe – niekedy to môže chvíľu trvať, no výsledok určite stojí za to.

Najlepšie Španielske mušky

V lekárni síce zoženiete hneď niekoľko rôznych značiek, magistra vám však pravdepodobne neporadí, ktorý z produktov je najúčinnejší. Preto je podľa môjho názoru lepšie nakupovať online a prezrieť si viaceré recenzie španielskych mušiek.

Na internete zoženiete klasickú verziu, ale aj ochutené španielske mušky (kiwi, jablko, čokoláda, ostružina, karamel …). Môžete vyskúšať, ktorá verzia vám bude chutiť najviac. Ja pevne verím, že so španielskymi muškami budete mať len dobré skúsenosti!

Španielske mušky – skúsenosti a recenzia

Špenielske mušky sú už stovky rokov obľúbeným afrodiziakom, využívaným na stimuláciu libida hlavne u ženského pohlavia. Ide o látku, ktorá sa osvedčila a dodnes sa teší veľkej obľube. Preto ak […]