Problém s ejakuláciou

Problémy s ejakuláciou trápia čoraz viac mužov. Ide o vážny zdravotný problém, ktorý má oveľa horšie následky, než si uvedomujeme. Páni s poruchou ejakulácie môžu mať problém splodiť dieťa, nepríjemné sú aj ochorenia prostaty.

Snáď najčastejšie sa hovorí o probléme s predčasnou ejakuláciou, ktorá vo všeobecnosti vypovedá o dvoch príčinách. Prvou môže byť nedostatok skúseností v posteli (najmä mladí muži), druhou vážnejší zdravotný problém.

Nech je príčina akákoľvek, faktom je, že predčasná ejakulácia neprospieva žiadnemu partnerskému vzťahu. Táto nepríjemnosť pritom postihuje každého tretieho chlapa, minimum z nich však vyhľadá pomoc odborníka.

Domáca liečba predčasnej ejakulácie

Svojpomocná liečba môže mať rôznu podobu. Okrem cvičenia Kegelových cvikov možno siahnuť po znecitlivujúcich géloch (sprejoch), ktoré sú osvedčeným pomocníkom pri oddialení predčasnej ejakulácie. Veľmi obľúbeným je aj Delay Gél od Lovely Lovers.

Používanie znecitlivujúcich gélov sa dá kombinovať aj s užívaním výživových doplnkov, z ktorých vyniká Zerex Extralong, ktorý bol vyvinutý priamo pre účel oddialenia predčasnej ejakulácie.