Clavin užívanie

Clavin patrí k mediálne známejším doplnkom na podporu erekcie, určite ste už aj vy postrehli reklamu, ktorá prezentuje diabolskú erekciu.

Clavin sa dá kúpiť v lekárni, je teda jeden z najdostupnejších prírodných liekov na erekciu. Jeho užívanie má priniesť hneď niekoľko pozitívnych efektov – výrazné spevnenie erekcie, ale aj zlepšenie výkonu v posteli.

Clavin Original a Platinum

Na trhu sú dostupné 2 varianty týchto tabliet. Balenia sa líšia zložením, počtom tabliet, ale aj cenou. Cenovo výhodnejšie je samozrejme vždy väčšie balenie. Viac informácií sa dozviete v mojich recenziách Clavin.

Dávkovanie a užívanie Clavin

Dávkovanie je podľa môjho názoru nepraktické. Denná dávka sú totiž 4 tobolky! Takéto dávkovanie je už dávno prekonané, ostatné konkurenčné výrobky odporúčajú 1 až 2 tobolky denne.

Aj napriek väčšej dávke toboliek je užívanie Clavin jednoduché – stačí ich prehltnúť naraz, maximálne 12 hodín pred plánovanou súložou. Nezabúdajte na dostatočný príjem vody, dehydratácia môže spôsobiť bolesť hlavy a aj iné zdravotné ťažkosti.

Clavin - skúsenosti, recenzia a užívanie

Na našom trhu existuje veľa prípravkov na liečbu problémov s erekciou. Niektoré fungujú lepšie, niektoré horšie. Dnes sa pozrieme na prípravok Clavin. Pozrieme sa na reálne skúsenosti s týmto výrobkom. […]