Španielske mušky – skúsenosti a recenzia

Špenielske mušky sú už stovky rokov obľúbeným afrodiziakom, využívaným na stimuláciu libida hlavne u ženského pohlavia. Ide o látku, ktorá sa osvedčila a dodnes sa teší veľkej obľube. Preto ak chcete svoj intímny život trošku okoreniť a zintenzívniť prežívanie rozkoše, španielske mušky určite stoja za vyskúšanie.

 

Zloženie a účinné látky

V stredoveku sa toto afrodiziakum získavalo z hmyzu známeho pod názvom Pľuzgiernik lekársky. Odborný názov je Lytta vesicatoria no ľudovo sa mu hovorí španielska muška. Tento hmyz obsahuje jed kantaridín. Ten po užití malého množstva vyvolá podráždenie močového mechúra a močovej trubice a zvýši prekrvenie a dráždenie v oblasti genitálií. Toto dráždenie stimuluje k pohlavnému aktu.

 

spanielska_muska_pluzgiernik

Dnes sa v elixíroch lásky, predávaných pod názvom španielske mušky, tiež nachádza Kantaridín, ale často už nie je výťažkom z hmyzu. Je vyrábaný synteticky. Účinky sú ale rovnaké, ako u prírodnej varianty tohto produktu.

 

Kombinácia s alkoholom

S milostným aktom je užívanie alkoholu tak trochu spojené už od pradávna. Alkohol pomáha ľuďom uvoľniť sa. Je ale kombinácia alkoholu a španielskych mušiek dovolená? Áno, je, ale netreba to preháňať. Pár pohárikov si dovoliť môžete.

 

V lekárni ich nehľadajte

Aj napriek tomu, že ide o veľmi obľúbené afrodiziakum, ktoré je dostupné aj cez internet, väčšina lekární ho v ponuke nemá. Ak chcete tento produkt kúpiť v kamennej predajni, musíte navštíviť sexshop. Tam určite nájdete viacero druhov v rôznych cenových kategóriách.

 

spanielske-musky

 

Cena španielskych mušiek

Cena tohto obľúbeného afrodiziaka závisí najme od výrobku a taktiež od veľkosti balenia. Najčastejšie sa u nás stretávame s cenou približne 5 eur za 15ml balenie. To je taký priemer. Na príliš lacné produkty si treba dať samozrejme pozor. Môže sa stať, že síce ušetríte ale získate výrobok nízkej kvality, ktorý nebude mať požadované účinky.

 

Vaše skúsenosti

Je síce pravda, že u väčšiny ľudí španielske mušky zaúčinkovali nad ich očakávania, ale môže sa stať, že práve vy budete výnimkou. Toto je charakteristické pre všetky prírodné afrodiziaká, na každého pôsobia odlišne. Dajte mi prosím preto vedieť váš názor a podeľte sa o svoje skúsenosti. Použiť môžete komentáre pod týmto článkom.

Španielske mušky – skúsenosti a recenzia 3.22/5 z 110

Pozrite si aj ďalšie moje recenzie

Comments

  1. Tieto so žltou krabičkou som mala a sú fakt super. Zážitok je omnoho intenzívnejší. Treba vyskúšať.
    Pomáhajú aj po ťažkom dni, keď človek nemá na nič náladu. Pár kvapiek a inšpirácia na večer zaručená …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>